Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
SzklanaBarmanka: Moja była w wieku 22 lat mówiła mi, że przede mną robiła loda 3 facetom. Dla mnie to rozsądna liczba zważywszy na to, że dziewczyny zaczynają już w wieku 16-17 lat. Jedyne co mnie odtrącało to fakt, że ten 3 facet to był jednorazowy wyskok z kumplem po pijaku. To jest trochę bolesne, z drugiej strony sam święty nie jestem i jednorazowy seks może się zdarzyć. No tylko że...ponad 15-20
BliskiSeba: właśnie rozpoczynam związek z dziewczyną którą znam już od dłuższego czasu i wiem że miała więcej facetów w łóżku niż ja kobiet i to sporo więcej, ona 23 ja 27 lat i mimo że wcześniej patrzyłem na takie dziewczyny zdecydowanie inaczej to się po prostu zakochałem i mam to głęboko w dupie ilu gości miała wcześniej, byleby mnie nie zdradziła i była ze mną szczera

Zaakceptował: Asterling
@eszetowsky: oj. nie licytujmy sie. baby nie zajedziesz chociaz bardzo bys sie staral ... z czasem bedziesz musial godzic sie na rozne chore akcje, z zabawa w wiekszym gronie wlacznie . nimfomanki nie sa normalne i raczej zycia z takim osobnikiem sobie nie ulozysz. ale ruchanko zawsze pierwsza klasa ( ͡ ͜ʖ ͡)
ŚwiętaKreatura: W sumie to mam za sobą około 10 lat aktywności seksualnej i mniej więcej tyle partnerek, co lat tejże. Czy to dużo? Generalnie nigdy nie miałem wrażenia, że zdarza się to jakoś często, prawie wszystkie to były jakieś tam mniej lub bardziej związki. Te liczby się wydają duże tylko, jeżeli sobie człowiek nie uświadomi, ile to lat jest.

No i jestem niebieski, w dodatku raczej w przeciętnej półce, niż supermodel
@AnonimoweMirkoWyznania jak można nazwać pannę szlaufem po roku bycia że sobą? to chyba nie ta jedyna skoro masz taką barierexD jak zwykle #!$%@? wpis na tym portalu. Ile miała chłopaków? ile z tego to było sportowe ssanie dżordża po wudzie a ilu miała chłopaków? czy zdradzala? jeżeli była wolna to o co chodzi ludzie przestańcie żyć życiem innych osób propsy dla panny bo też trzeba mieć odwagę żeby coś takiego powiedzieć pewnie