Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
@japecznikow: byłeś na kursie prowokujących pytań? ja bym wolała, żeby w ogóle nie mówił. OP pisał, że laska miała chwilę szczerości po pijaku, a nie, że się chwaliła. ja osobiście staram się nie oceniać ludzi póki nie znam całej historii. tak, wynika to z tego, że "święta nie jestem" - nie mówię w jaki sposób święta, ale każdy ma coś na sumieniu, błędy itp itd. nie oceniam też anonimowych dziewczyn, o
Wiem, ze dobrze zrobilem, dostala nauczke


@AnonimoweMirkoWyznania W jakim sensie dostałeś nauczkę? Czy jej jedyną winą było, że przed Tobą miała tych 15-20?
Laska lubi seksy i zrobiła błąd, wiążąc się z prawiczkiem. Tak jak mój znajomy, #!$%@? jakich mało, a za żonę wziął sobie cnotke. Teraz chłopina jeździ po dziwkach, bo z żoną, to tylko od czasu do czasu.

Dziewczyna nic złego nie zrobiła i Ty też rozstając się z nią.
tylko różnica jest taka, że jak kobieta chce być rozwiązła to nie będzie z tym miała problemu, więc jeśli 'lubi seks' to bardzo szybko może dobić do dużej ilości partnerów, nawet nie będąc jakoś strasznie atrakcyjną i nie wkładając w to praktycznie żadnego wysiłku, zwłaszcza w erze Tindera i pokrewnych

Natomiast mężczyzna o ile nie ma dość zasobnego portfela, który sfinansuje sporą ilość prostytutek, to nie ma już takiej prostej drogi -
Ludzie, #!$%@? jesteście powyżej punktu z którego da się was odratować xD Nie wołam każdego z osobna, bo mi się nie chce. Ja rozumiem jechanie po OPie jakby ta liczba była w okolicy 5, bo to jest generalnie normalny przebieg na liczniku w tym wieku. Ale 15-20 to jest NAPRAWDĘ poziom kiedy NORMALNY CZŁOWIEK (no wy widać normalni nie jesteście i to w złym odstępstwie od normy) może już uznać, że sorry
Pobierz
źródło: comment_bWeVZzDl0qa5S0fvn95riU9taDYHTkfe.jpg