Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
@ripp1337: W takim razie gratulacje, masz staż ciut krótszy od mojego.

Aczkolwiek moim zdaniem to kwestia podejścia do sprawy obu stron, a nie charakteru, wyglądu i historii kobiety.


Ludzie się zmieniają, w tym problem. Nikt nie gwarantuje, że za rok będziecie tymi samymi osobami którymi jesteście obecnie. Dlatego podchodzę sceptycznie do określeń typu "właściwa" lub "ideał", które na upartego znaczą to samo.
@dolOfWK6KN Nie uważam rozpatrywania związków w kontekście "właściwości" partnera za sensowne, traktuję to jako uproszczenie.

Zasadniczo wazystko i wszyscy się zmieniają, to banał i truizm. Nie w tym rzecz, żeby powstrzymać zmiany, tylko żeby się adaptować.
GwiezdnyHultaj: @biurwa: @ziemniaczana_krolewna: od kiedy to trzeba się #!$%@?ć co weekend z innym żeby móc powiedzieć o sobie, że lubi się seks? Nie można lubić seksu mając na koncie "tylko" 2 lub 3 stałe związki? OP chyba trafił w wasz czuły punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dolOfWK6KN: dokładnie tak, nie ma czegoś takiego jak "ta jedyna".

Zaakceptował: Asterling
od kiedy to trzeba się #!$%@?ć co weekend z innym żeby móc powiedzieć o sobie, że lubi się seks? Nie można lubić seksu mając na koncie "tylko" 2 lub 3 stałe związki? OP chyba trafił w wasz czuły punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: był już 500 razy ten temat wałkowany na mirko, dla jednego dużo to 3 partnerów dla jednego 15 to dużo. ja pisałam swój