Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
@Vasili25: @dorotka-wu: @Instynkt: @Dziki_Bigos: @AnonimoweMirkoWyznania: swoją drogą takie oburzenie, jakby każdy był święty jest zawsze pod tymi postami na mirko. a mi tylko chodzi o szkalowanie lasek. ok przeszkadza komuś przeszłość seksualna partnera - ok, rozumiem, każdy ma inne normy moralne, ma prawo zakończyć związek nie moja sprawa, ale po co publicznie szkalować dziewczynę? nigdy nie widziałam posta laski pt "mirki po dwóch latach związku mój facet
tak, na każdego frajera przypada jedna magiczna laska, która do 26 roku życia nic nie robi tylko siedzi w domu i czeka, aż księciulo ją znajdzie. ona nagle wpada mu w ramiona i mówi "ale mnie podniecasz. nigdy wcześniej tego nie czułam.


@biurwa: Są 2 wyjścia, jak to zwykle bywa w binarnym świecie Wykopu. Albo jedno ekstremum albo drugie. Albo jesteś dziewicą albo miałaś 30 chłopaków. Innego wyjścia nie ma. Obudźcie
@Flypho: ojezus pisałam to zanim napisał tę martwiącą część wypowiedzi > ponoc powyzej. 15 -20

najlepsze jest to "ponoć powyżej" jakby sama nie wiedziała/nie pamiętała :D szkoda mirka
CynicznaMaciora: to nie bait. i tutaj nie chodzi o to czy laska jest dziewicą czy nie, tylko o to, że teraz dziewcyzny się puszczają na lewo i prawo, i no średnio mieć dziewcyznę, która miała styczność z wieloma penisami. kiedyś moja była dziewczyna (20 lat) powiedziała mi też po pijaku, że przede mną miała już 6... a dziewictwo straciła chyba w wieku 15 lat. ja jako 25 latek też nie byłem
@AnonimoweMirkoWyznania: 15-20 partnerów? Sporo.

Seks jest bardzo różnie traktowany przez rozmaitych ludzi i tak na dobrą sprawę, bardzo ważny jest wspólny pogląd na tę sprawę u obojga partnerów.

Oczywiście wykopki już ochrzciły ją jako lachociąga i szmatę, co jest nieuprawnione, ale pomijając to, nie widzę niczego złego w rozstaniu się z osobą po otrzymaniu takiej wiadomości. Ktoś ma pełne prawo traktować seks jako czynność na tyle intymną, że jest ona zarezerwowana