Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rocznym #zwiazki z wydawaloby sie "ta wlasciwa" dziewczyna, w chwili szczerosci po pijaku powiedziala mi ilu facetom przede mna #!$%@? kielbase. I tak to sie zakonczylo nasze pozycie. Dzis na mysl o niej chce mi sie rzygac. Szanujcie sie Mirki, nie po to tyle czeka sie na ta wlasciwa zeby potem wiazac sie z jakims szlaufem.

#gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 147
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, na każdego frajera przypada jedna magiczna laska, która do 26 roku życia nic nie robi tylko siedzi w domu i czeka, aż księciulo ją znajdzie. ona nagle wpada mu w ramiona i mówi "ale mnie podniecasz. nigdy wcześniej tego nie czułam. przez 26 lat nikt mnie nie podniecił, nikogo nie chciałam dotykać ani całować, tylko teraz ciebie. bądź moim pierwszym i ostatnim". potem uprawiacie gorący seks, ona okazuje się
@biurwa: no mnie strasznie kolezanki namawialy, udalo mi sie zmusic jedynie do ukonczenia pierwszej czesci.

bo 'ona na niego leci, bo on jest bogaty", czy cośtam

no to fakt. Ale kiedys natknelam sie na recenzje, w ktorej jakis chlop pisal, ze jak dla niego Grey jest jakims czarodziejem, bo z niedoswiadczona i bierna laska osiaga wiecej, niz oni z zona po ilus tam latach malzenstwa i cwiczen wszelakich :P