Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Ja póki co klnę na tę grę, a raczej jej stan w jakim została wydana. Beta lepiej działała niż "pełna wersja". Teraz nagle pojawiły się błędy graficzne w wyświetlaniu niektórych tekstów na ekranie postaci, na dodatek nie mogę zakończyć pierwszej konwersacji z Aligernem i Calistege. Dwa razy próbowałem.
@wielooczek: Nie masz czasem save'ów z bety/early access gdzieś na dysku? Polecam wyczyścić historię stanów gry, czy nawet zainstalować grę od nowa. Przy aktualizacji early access/bety do pełnej wersji poniewierają się stare pliki. W moim przypadku przynajmniej tak było.
@Darnath: Nope, wczoraj wieczorem zainstalowałem na świeżo betę, której nawet nie odpaliłem, dziś rano zaktualizowała się do pełnej. Wykonałem sprawdzenie spójności plików gry, pokazuje, że wszystko jest w porządku.

Właśnie próbuję trzeci raz, tym razem stworzyłem kolejną nową postać, ale znowu pojawiają się znajome symptomy (animacja okna dialogowego zaczyna przycinać, staje się coraz bardziej i bardziej ślamazarna, aż w końcu zupełnie się zawiesza i uniemożliwia wybranie jakiejkolwiek opcji dialogowej).
@wielooczek: zabawna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wykop padł, w sensie "aktualizował się", to po powstaniu z kolan zabrano ze znaleziska około 200 wykopów i było ich nagle 77, co wtrąciło je do wykopaliska. Ale znalezisko nadal było na głównej. Na szczęście same wykopy pozostały bez zmian i tylko z licznikiem się coś porypało. Oczywiście tylko w przypadku tego znaleziska, bo już ze wszystkimi innymi było