Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona mojego przyjaciela zrobiła loda striptizerowi podczas swojego wieczoru panieńskiego, o czym on dowiedział się miesiąc po ślubie, czyli wczoraj. Ostatnią noc spędził u mnie (mieszkali u jej rodziców na piętrze), a aktualnie szuka jakiegoś lokum.
Co myślicie o tym, mirki? Powinien dać jej drugą szansę czy nie? Ona oczywiście zapłakana, że to przez koleżanki, że alkohol itp. + że nie skończył u niej w ustach tylko u którejś innej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 128
@AnonimoweMirkoWyznania: typowe, na panieński i na kawalerskich to samo, koleżanka ma agencje gdzie ogarnia tancerzy i tancerki na takie imprezy, co ja sie nasłuchałam od niej to moje, albo faceci którzy wyskakują z #!$%@? do tancerki i chcą ją nim dotknąc SERIO #!$%@? albo jakieś karyny które chcą zrobić loda tancerzowi, normalka
@Jimmyjim: niebieski jeden na milion, serio normą jest to że panowie młodzi wręcz BŁAGAJĄ o loda tancerkę, mowię
Hmm...wydaje mi się ze lepiej dowiedzieć się wcześniej o złej inwestycji i wycofać się jak najszybciej niż w momencie kiedy dasz juz wiele wkładu. Szkoda chłopa.
@Jimmyjim: imo kawalerskie i panieńskie to rak, bo facet ma jakiś #!$%@? kumpli hehe idziemy na kuhwy a dziewczyna jakies #!$%@? kolezanki OOOO zamówimy ci stripitizera , w grupie takich zjebów też zaczynasz być zjebem, normalka po prostu tak funkcjonujemy że sie upodabniamy do mniej inteligentnych od nas ludzi którzy dodatkowo są w grupie, też żeby nie wyjść na tego leszcza BO CO SOBIE CHŁOPAKI POMYŚLO czy tam KOLEŻANKI, jakbym sama
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś miałem okazję być na wieczorze kawalerskim, gdzie przyszły pan młody poszedł ze striptizerką do toalety, żeby się z nią zabawić. Tak się złożyło, że w toalecie było otwarte okno, a ja wyszedłem na fajkę i słyszałem wszystko, co się w tej toalecie działo. A co tam się działo? Przyszły pan młody powiedział do striptizerki, że on tego nie potrzebuje, bo kocha swoją narzeczoną. Ale żeby wyszło spoko przed funflami,
@vasil: Niby dlaczego nie wyglądam poza horyzont?
Krótko i zwięźle napisałem moja opinie.
Nie widzę bym napisał ze wszystkie owe imprezy takie były ale odniosłem sie bazując na przykładzie łaski podanej przez OPa zwracając uwagę, ze coraz więcej ludzi daje sobie w taki czy w inny sposób upust przed ślubem i nie jest to wiedza tajemna.
Takiemu modelowi imprezy jestem przeciwny i jest dla mnie żenujący.