Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona mojego przyjaciela zrobiła loda striptizerowi podczas swojego wieczoru panieńskiego, o czym on dowiedział się miesiąc po ślubie, czyli wczoraj. Ostatnią noc spędził u mnie (mieszkali u jej rodziców na piętrze), a aktualnie szuka jakiegoś lokum.
Co myślicie o tym, mirki? Powinien dać jej drugą szansę czy nie? Ona oczywiście zapłakana, że to przez koleżanki, że alkohol itp. + że nie skończył u niej w ustach tylko u którejś innej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 128
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś miałem okazję być na wieczorze kawalerskim, gdzie przyszły pan młody poszedł ze striptizerką do toalety, żeby się z nią zabawić. Tak się złożyło, że w toalecie było otwarte okno, a ja wyszedłem na fajkę i słyszałem wszystko, co się w tej toalecie działo. A co tam się działo? Przyszły pan młody powiedział do striptizerki, że on tego nie potrzebuje, bo kocha swoją narzeczoną. Ale żeby wyszło spoko przed funflami,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem dziewczyną i nawet będąc w stanie wolnym nie wyobrażam sobie jak głęboki kryzys tożsamości musiałabym przechodzić żeby zrobić laskę kolesiowi parającemu machaniem tyłkiem przed karynami, a co dopiero mając chłopaka. Serio, to nie jest normalne. O_o
  • Odpowiedz
No i to jest powód dla którego jestem przeciwny wszelkim wieczorom panieńskim, kawalerskim, itd


@TaoHosts: Nie #!$%@? się na wieczorze panieńskim to #!$%@? się kiedy indziej. Trzeba myśleć kogo się bierze za żone a nie później całe zycie się martwic za kazdym razem jak idzie na herbatkę do koleżanki.
  • Odpowiedz
@Droper: Tylko, że wieczór panieński ma taki charakter.
Tak samo kawalerski.

Masz rację, oczywiście.
Tylko tutaj gość dowiaduje się miesiąc później.
Inny dowie się 5 lat później.
A jeszcze inny jest w ciemię bity całe życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest jakiś bzdet. W ogóle powinien to olać, a nie #!$%@?ć jakieś sceny. No chyba, że pochodzi z Iranu czy tam innego Pakistanu, wtedy zbieracie ekipę i kamienujecie dziewczynę, albo jeśli ma brata to musi ją zaszlachtować by zmyć tą plamę z honoru rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz