Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona mojego przyjaciela zrobiła loda striptizerowi podczas swojego wieczoru panieńskiego, o czym on dowiedział się miesiąc po ślubie, czyli wczoraj. Ostatnią noc spędził u mnie (mieszkali u jej rodziców na piętrze), a aktualnie szuka jakiegoś lokum.
Co myślicie o tym, mirki? Powinien dać jej drugą szansę czy nie? Ona oczywiście zapłakana, że to przez koleżanki, że alkohol itp. + że nie skończył u niej w ustach tylko u którejś innej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 128
@Tical25 oczywiscie, ze do sytuacji opisujacej zmyslonego kolegi OP o zlej babie trzeba bylo dodac historie jak to facet honorowo sie zachowal ;) no i szybciutko wyciagamy jedyne sluszne wnioski: wszystkie baby to dziwki i wszyscy faceci to honorowi rycerze ;] takze ten...
@Yolocaust naturalnie ze tak bylo. A ja bylam na 6? 8? Panienskich i na zadnym nie bylo striptizera, ani nawet kelnera bo ti byly domowki, na ktorych celem bylo picie+ploty+wiecej picia+wiecej gadania o glupotach+troche tancow+troche konkursow dla mlodej+wiecej picia. ops...! No tak, dziewczynom nie wypada pewnie pic, bo to takie plytkie. Litosci!
. A ja bylam na 6? 8? Panienskich i na zadnym nie bylo striptizera, ani nawet kelnera bo ti byly domowki, na ktorych celem bylo picie+ploty+wiecej picia+wiecej gadania i glupotach+troche tancow+troche konkursow dla mlodej+wiecej picia


@kawazrana: czyli normalna i zwykła impreza. Większość wieczorów kawalerskich na jakich byłem wyglądało podobnie, tyle że bez tańców i konkursów dla młodego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem tej amerykanizacji wszystkiego i
T.....5 - > . A ja bylam na 6? 8? Panienskich i na zadnym nie bylo striptizera, ani n...

źródło: comment_YeZXz2UOomqLo4P7uLKRAGpwtA43M2Fy.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: ostatnio rozmawialam z jedną laską, która żaliła mi się że na wieczorze panieńskim zrobiła loda striptizerowi i ze prawie kazda laska to zrobiła wraz z panną młodą, ciekawe czy to był ten sam panieński czy po prostu to jest teraz takie typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jimmyjim: niebieski jeden na milion, serio normą jest to że panowie młodzi wręcz BŁAGAJĄ o loda tancerkę, mowię poważnie


@wiecejnizjednozwierze: taki jeden na milion to raczej powinien powiedziec, ze nigdzie z zadna pania nie pojdzie, bo jest wierny swojje narzeczonej, a nie udawac, ze z ta pania cos jednak robi.

Dlatego wieczory panieńskie to rak.


@blondeblossom: @alex-fortune: @TaoHosts: e no, nie przesadzajmy. Wieczor panienski to spotkanie, na
ej jak czytam Twoje wypowiedzi w tym temacie, to ja Cie chlopie nie poznaje po prostu ;> Pierwszy raz ie z Toba zgadzam w zasadzie we wszystkim :P


@agaja: bo wszyscy myślą, że jak raz skrytykujesz jakąś złą cechę u kobiet, to koniecznie wszystkich kobiet nienawidzisz, bo jesteś stulejarzem, który wpadł do friendzona.

Ja takiego #!$%@? jakie opisano we wpisie nie lubię, ale wiem, ze to marginalna sprawa i nawet się