Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona mojego przyjaciela zrobiła loda striptizerowi podczas swojego wieczoru panieńskiego, o czym on dowiedział się miesiąc po ślubie, czyli wczoraj. Ostatnią noc spędził u mnie (mieszkali u jej rodziców na piętrze), a aktualnie szuka jakiegoś lokum.
Co myślicie o tym, mirki? Powinien dać jej drugą szansę czy nie? Ona oczywiście zapłakana, że to przez koleżanki, że alkohol itp. + że nie skończył u niej w ustach tylko u którejś innej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 128
Przyszły pan młody powiedział do striptizerki, że on tego nie potrzebuje, bo kocha swoją narzeczoną. Ale żeby wyszło spoko przed funflami, to ona zaproponowała, że mogą tam sobie posiedzieć przez kilka minut i on się na to zgodził.


@Jimmyjim: niezła #!$%@? z niego. Udawać, że idzie się na seks z prostytutką, tylko po to, żeby koledzy nie gadali XD

To już wyszy stopień #!$%@?ści, bo #!$%@? udająca macho jest dużo żałośniejsza
@Tical25 akcja to jest 100% autentyk. Jeszcze nie zwariowalem na tyle, żeby wymyślać historie na stronę ze śmiesznymi obrazkami xD no a facet chyba się nad tym wielce nie zastanawiał - a zachował się tak, bo w sumie po co się tłumaczyć? Tak chyba było łatwiej, ale to tylko moje domysły