Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/Gentleman.Barber.Krakow/

Był tam ktoś? Zarezerwowałem sobie sesję u Damiana, choc chciałem u blondynki - ale widać, że ma największe wzięcie bo najwcześniejsze terminy na 20 :D

Wybrałem sobie strzyżenie + broda, choć moja broda to zarost, zalążek przyszłej brody. Chciałbym żeby mi ktoś go porządnie wyregulował i zajął się włosami, mam nadzieję, że będę zadowolony. Ponoć na miejscu częstują whisky ;p
Cenią się, ale raz na ruski rok można sobie pozwolić.

#krakow #golibroda #barber #fryzjer
  • 17
@onionhero: COOOO 70 zł JA TO ZA 15 ZŁ SIĘ STRZYGĘ U GRAŻYNKI JAK TYLE KASY, WIĘCEJ NIŻ 20 ZŁ TO FRAJERZY DAJĄ, PEWNIE PEDAŁ HEEHEH ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie daj później znać czy spoko. Chociaż ja mam swojego fryzjera, ale zawsze ciekawił mnie ten wysyp 'barberów' :D
@Krs90: no mnie do tej pory obcinał chłopak mojej siostry - ale że zacząłem studia to trochę daleko jestem od niego ;p a też chcę zaszaleć z raz i spróbować czegoś nowego :)
@onionhero: Ja się przez większość życia strzygłem u znajomej fryzjerki za 10-15 zł, po czym raz poszedłem do droższego Kamila (w sumie za poleceniem mirko) z Krakowa i w sumie chodzę do niego już od dłuższego czasu i jako jedyny potrafi ogarnąć moje włosy na tyle że nie wyglądam jak ruski parobek :D