Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7954979

507

M----n zaatakował Polaka w barze i uszkodził kręgosłup

Pokaż treści 18+

M----n zaatakował Polaka w barze i uszkodził kręgosłup

M----n, który w Lublinie zaatakował mężczyznę w barze, przez co ten trafił do szpitala, usłyszał bardzo łagodne zarzuty.

PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
z
nczas.info
dodany: 03.06.2026, 06:25:42
  • #
    lublin
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

W ustawie o dopłatach dla artystów uwzględniono obcokrajowców z pieniędzy podatn
Korda
z wykop.pl
  • 18
Dopłacimy do emerytur dla Hindusów? Ta umowa już czeka
Korda
z wykop.pl
  • 8

Komentarze (126)

najlepsze

misk4cy
misk4cy
misk4cy
03.06.2026, 07:31:47 via Wykop
  • 177
Obywatel Zimbabwe miał w chwili zdarzenia ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu jedynie grzywna, ograniczenie lub pozbawienie wolności do dwóch lat.

Ponadto policja nie złożyła wniosku o deportację. Uznano, że kwalifikacja prawna czynu była stosunkowo niska. Nie stwierdzono też problemów z prawem w przeszłości.


widać, komu służy aparat państwowy. I na pewno nie jest to obywatel PL.
#nwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
03.06.2026, 08:57:30 via Wykop
  • 21
widać, komu służy aparat państwowy.


@misk4cy: aparat państwowy służy silnym grupom interesu. Co najmniej unika narażania się, niekiedy po prostu wyświadcza przysługi. Grupy interesu się zmieniają i są zróżnicowane lokalnie. Ale model zawsze jest ten sam. Wszelkie ściemy o przyjaznym państwie jest maskaradą, żeby prawda nie wyszła na jak i jakoś to było bezpiecznie. Tak działają urzędnicy, tak zazwyczaj działają funkcjonariusze, z sędziami włącznie.

Niekiedy mają odwagę się postawić jakiejś
  • Odpowiedz
nixodus
nixodus
nixodus
03.06.2026, 09:51:54 via Wykop
  • 3
@misk4cy: Ukrainiec już by siedział w busiku i na front.
  • Odpowiedz
PolakRodakAfrykaner
PolakRodakAfrykaner
03.06.2026, 07:56:28 via Wykop
  • 92

Komentarz usunięty przez moderatora

Akuzativ94
Akuzativ94
03.06.2026, 08:03:18 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jakub-inglot
jakub-inglot
jakub-inglot
03.06.2026, 10:00:04 via Wykop
  • -1
@PolakRodakAfrykaner: https://youtu.be/kVZoPUpvsGY?si=UoDcbpoE-hQ0nUIJ
jakub-inglot - @PolakRodakAfrykaner: https://youtu.be/kVZoPUpvsGY?si=UoDcbpoE-hQ0nUIJ
  • Odpowiedz
Ociec2
Ociec2
Ociec2
03.06.2026, 08:09:38 via Android
  • 89
Czyżbyśmy szli drogą autodestrukcji na wzór Wielkiej Brytanii? Oni się budzą, ale już za późno.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sn3p6
sn3p6
sn3p6
03.06.2026, 08:46:48 via Wykop
  • 67
@Ociec2: My robimy speed run. Wejście do EU jako kraj rozwijający się, kraj rozwinięty, G20, a teraz już wchodzimy w trajektorię spadkową. Skrajnie niska dzietność, migracja zewsząd, niedostępne mieszkania, napięcia na tle etnicznym. W 30 lat wyprzedzimy zachód, i rozpadniemy się przed nimi.
  • Odpowiedz
vanschout
vanschout
03.06.2026, 09:10:45 via Wykop
  • 15
@Ociec2: Mamy niemieckie (unijne) prawo. Będzie tak samo jak na Zachodzie. Państwo polskie wdraża 90% tego co wychodzi z UE, również gdy pis rządził.
  • Odpowiedz
CzyWszystkoJestJuzZajete
CzyWszystkoJestJuzZajete
CzyWszystkoJestJuzZajete
03.06.2026, 09:23:30 via Wykop
  • 47
Ukrainiec wjeżdża autem nad morskie oko -> PRZESTĘPSTWO! ZAKAZ WJAZDU DO POLSKI NA 5 LAT!!!!
Inżynier uszkadza komuś kręgosłup -> to trzeba na spokojnie. Może nie wiedział, że spowoduje krzywdę. Grzywna się należy bo po co przesadzać....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Korda
Korda
03.06.2026, 10:37:49 via Wykop
  • -7

Komentarz usunięty przez moderatora

fittrenerka
fittrenerka
fittrenerka
03.06.2026, 08:28:51 via Wykop
  • 28
tak się kończy głosowanie na KOPiS
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
03.06.2026, 09:34:40 via Wykop
  • 14
@fittrenerka: emerycki beton zafundował nam ten los (95% poparcia dla betonu wśród 70+, 90% wśród 60+)
  • Odpowiedz
EmilioEstevez
EmilioEstevez
03.06.2026, 08:25:21 via Wykop
  • 28
Jak to leciało frajerzy?
EmilioEstevez - Jak to leciało frajerzy?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

drywall33
drywall33
03.06.2026, 09:22:26 via Wypiek
  • 12
@zaq22 i co się tak nagle urwały statystki w 2023?
  • Odpowiedz
Korda
Korda
03.06.2026, 10:56:17 via Wykop
  • 2
@zaq22:
Korda - @zaq22:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
LITWIN
LITWIN
LITWIN
03.06.2026, 08:58:06 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GULO666
GULO666
03.06.2026, 09:16:18 via Wykop
  • 20
Zamiast czekać, powinniśmy już wpływać na to żeby kolorowych było mniej w kraju. jeżeli nie chcemy żyć w rezerwacie jak upadłe imperium brytyjskie, trzeba aktywnie się sprzeciwiać imigrantom.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dadas77
Dadas77
03.06.2026, 09:37:09 via Wykop
  • 8
trzeba aktywnie się sprzeciwiać imigrantom.


@GULO666: Konfederacja lub Braun, każdy inny wybór to popieranie islamizacji (w różnym tempie).
  • Odpowiedz
GULO666
GULO666
03.06.2026, 09:45:40 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
motylbezskrzydel
motylbezskrzydel
03.06.2026, 09:08:19 via Wykop
  • 18
motylbezskrzydel

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WesolyRomek3
WesolyRomek3
WesolyRomek3
03.06.2026, 11:47:11 via Wykop
  • 0
@motylbezskrzydel: Nie z nimi ale z rządami, które doprowadzają i/lub do tego.
  • Odpowiedz
vingrosz
vingrosz
vingrosz
03.06.2026, 09:18:24 via iOS
  • 15
Przyjechał zabawiać się z dziewczynami w Lublinie, bo w Warszawie miał już każdą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

memory
memory
memory
03.06.2026, 09:20:58 via Android
  • 0
@vingrosz: trafił na pijanych 40 latków
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3055
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2439
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2028
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1790
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1795
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #lubelskie
  • #heheszki
  • #bialystok
  • #nieruchomosci
  • #polska
  • #warszawa
  • #motoryzacja
  • #pytanie
  • #rzeszow
  • #kiciochpyta
  • #rower
  • #pogoda
  • #patologiazewsi
  • #burza
  • #lotnictwo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking