Wpis z mikrobloga

#taxi #warszawa ? dziękuje, nigdy więcej xD właśnie jakiś janusz próbował mnie #!$%@?ć na kursie z hotelu na dworzec. Po drodze kilkakrotnie przełączał na drugą taryfę. Jak się go spytałem czemu właśnie przez chwile jechaliśmy na 2 zamiast na 1 to powiedział ze przypadkiem mu się musiało wcisnąć a potem znowu odwcisnąć przy zmianie biegów xD powiedziałem ze zapłacę mniej bo mnie oszukuje. Próbował się tłumaczyć ale sam zrozumiał ze jest w średniej sytuacji. Zmniejszył cenę o ~30%. Powiedziałem na spokojnie ze sami sobie psują rynek i ze następnym razem pojadę uberem xD przeprosił i życzył miłej podróży.

#uber > gowno > #taxi
  • 66
@Instynkt: jaki bait - miałem taką samą sytuację w wawie. Jedzilem przez dwa dni z hotelu na targi gdzieś tam w wawie - za każdym razem pytałem o cenę - raz zapłaciłem dwa razy tyle co ustalone, kierowca coś tam klikal przy taryfikator że, ale nie zwróciłem większej uwagi dopiero gdy przyszło do placenia. Na pytanie czemu tak drogo, bo 'panie, korki!'. A jechałem może z 10 minut dłużej.
@fuuYeah: są też dobrzy taksiarze, w Szczecinie nie narzekam w sumie (a i taniej niż Uber).

W zeszłe wakacje mój kumpel z dziewczyną jechali do Wrocławia na samolot. Pociąg się rozkraczył w Poznaniu i nie mieli jak dojechać. Wzięli taksówkę, taksometr po skończonym kursie pokazał 1300zł. Kierowca skasował z tego jedynie 300zł. Nie dość, że uratował im wakacje to jeszcze nie skasował pełnej kwoty.

Po odzyskaniu kasy od PKP kumpel przelał