Wpis z mikrobloga

#taxi #warszawa ? dziękuje, nigdy więcej xD właśnie jakiś janusz próbował mnie #!$%@?ć na kursie z hotelu na dworzec. Po drodze kilkakrotnie przełączał na drugą taryfę. Jak się go spytałem czemu właśnie przez chwile jechaliśmy na 2 zamiast na 1 to powiedział ze przypadkiem mu się musiało wcisnąć a potem znowu odwcisnąć przy zmianie biegów xD powiedziałem ze zapłacę mniej bo mnie oszukuje. Próbował się tłumaczyć ale sam zrozumiał ze jest w średniej sytuacji. Zmniejszył cenę o ~30%. Powiedziałem na spokojnie ze sami sobie psują rynek i ze następnym razem pojadę uberem xD przeprosił i życzył miłej podróży.

#uber > gowno > #taxi
  • 66
@fuuYeah: a ja trochę wezmę taksówkarzy w obronę. Nie dlatego, że nie oszukujo, ale dlatego, że dość często korzystam z usług. #!$%@?. Otóż, pewnego razu, wraz z kolegą jechaliśmy skrajnie zmęczeni od niego, do mnie. Po maksymalnie 5 minutach, patrząc na jedno oko stwierdziłem, że koleś nas obwozi. Rozkręciłem taką inbe, że zabrakło tylko tego kolesia z syreną na plecach. Do tego stopnia że taksiarz nas #!$%@?ł na dwupasmówce :) Najlepszy
@Bialy_Mis: najgorzej... Nie dość ze jedno to o drugie rownież. No ale po co brać ten paragon jak na moje oko z 80% taksiarzy jest na karcie podatkowej.... Nikogo noe bronię, bardzo nie lubie betonów bo jeżdzę w "gówno korporacji" wg nich i rownież psuje rynek ;(
@fuuYeah: Najgorsze jest to że nawet kiedy wyciągasz do nich rękę to oni zachowują się jak zwierzęta. Zmusiłem się ostatnio do zainstalowania iTaxi żeby wesprzeć polski startup, niby największego konkurenta ubera. Interfejs jak z 2009, ceny dwa razy takie jak uber no i złotówa który przyjechał spędził 10 minut naszej wspólnej podróży na rzucanie #!$%@? na innych kierowców. Nigdy więcej, szkoda nerwów. Taxi = HIV
@fastmotion: z polskich taks to tylko Ecocar trzyma jakiś tam poziom. Ci co jeżdżą tymi hybrydowymi Aurisami. Auta nowe, czyste, mozna płacić apką, masz zapis trasy. Kierowcy są zatrudnieni na etacie i mają płaconą godzinówkę, więc nie mają powodu żeby dymać, zmieniać taryfy i jeździć okrężnymi trasami. Wady to że długo trzeba czasami czekać i jest 2 razy drożej niż w Uberze.