Wpis z mikrobloga

@Jarzyna: Zgadzam się co do Orphan Black.. pierwsze 4 odcinki nie mogłem odkleić się od monitora.. potem już było bez polotu i słabiej.. kolejny sezon spadek o parę poziomów.. ledwo drobnąłem do końca. Za następny już się nie brałem.

@crystaldragon: 8 sezon to była porażka scenarzystów. Niewykorzystany potencjał idiotyczne rozwiązania.. o samym finale już nie wspominając, chociaż nie pamiętam czy tam wcześniej już się coś nie działo złego.. bodaj 5
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: Chyba byśmy się nie dogadali :D OA to świetna produkcja.. Nie mniej rozumiem że komuś może się nie podobać. to typ serialu który albo się kocha albo nienawidzi.
  • Odpowiedz
100


@magenciorek: Odwrotnie.. Serial zapowiadał się chałą a stał się całkiem niezły. Pierwsze odcinki to była porażka i żenada.. ale im dalej tym lepiej.. Każdy nowy sezon to duży skok jakościowy. Ja po I sezonie ten serial oceniałem na 3/10.. teraz po 3 sezonach oceniam na 6/10
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Nie znam serialu, który z czasem nie stałby się rakiem. Serial bowiem powinien trwać maksymalnie z 5-6 odcinków, nie więcej. Wszystko dłuższe prędzej czy później zamienia się w dno.
  • Odpowiedz
@r5678: Popieram, prajson brejk. Nie pamiętam nawet, kiedy zacząłem przestać oglądać. Jak się szykowali do ucieczki i potem początek jak byli na wolności, ale potem zaczęły się jakieś tematy z dupy. Powinni go szybciej skończyć i tyle.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: @Kapitalis: @adam27575: Dlaczego Mr Robot to rak?... Miał swoje wady jak każdy serial, ale nie rozumiem czemu miałby być rakotwórczy? Zrozumiałbym jakbyście go nazwali autystycznym czy coś, bo taki był sposób narracji, ale rak?
Rozumiem że wielu osobą bardzo przeszkadzały cliffhangery oraz nie wyjaśnione wątki, ale jak dla mnie to jest część serialu, m.in. w ten sposób buduje swoją tajemniczość (tak jak np. Lost czy Utopia).
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Śmieszne jest to, że teraz kręcą nowy sezon i w tym roku będzie premiera.. Co najśmieszniejsze. W filmie zakańczającym serial. Michael zginął, a w nowym sezonie będzie żył :D
  • Odpowiedz
@Cancer84: nie zgodzę się. owszem, troche polecieli, ale z drugiej strony 6 sezonów typowego survivalu na bezludnej wyspie by było najzwyczajniej nudne. ja oglądałem do końca z zapartym tchem ;)
  • Odpowiedz