Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SOLGAZ:
Wytłumacz mi proszę, jak gaz się spala w temperaturze 400 stopni...
Niebieski kolor płomienia w mojej GAZOWEJ kuchence z PŁOMIENIEM daje mi znać, że jest to temperatura około 800 stopni. Wieć nie piździj za przeproszeniem.
Poza tym, w cenie Waszej płyty mam kuchenkę z piekarnikiem i jeszcze mi na dobrą #!$%@?ę zostanie :)

No i najważniejsze - od Waszej płyty nie odpalę sobie fajka jak zapodzieją mi się zapałki.


Edit:
@Niezly_Chwat: ale wczytaj się co pisze @Login_login: tu chodzi o merytoryczność wypowiedzi ze strony @SOLGAZ
Podaje informacje nie poparte żadnymi dokumentami, a jeśli już coś chce udowodnić to powołuje się na onety i inne testy KONSUMENCKIE. Kłamią o wydajności swoich urządzeń ale nie mają żadnych dokumentów to potwierdzających, czysty marketing - po prostu kłamstwo, robienie debili z ludzi. A wszystko przez to że wprowadza heheszkową atmosferę, wszyscy go lubią i
tinka69 - @NiezlyChwat: ale wczytaj się co pisze @Loginlogin: tu chodzi o merytoryczn...

źródło: comment_4BfnH2dcvH4St3nu41PY7VaV2ASGqNYE.jpg

Pobierz
@Niezly_Chwat: Zgadza się ale co innego kłamać o jakiejś tam nagrodzie a co innego o parametrach. Jest różnica między parametrami ilościowymi a jakościowymi. To że LG skłamali o jakiejś tam nagrodzie nie wpływa na jakość użytkowania. Solgaz kłamie że ich płyty zużywają 40% mniej gazu, to jest argument bardzo przekonywujący, przy takim zużyciu jest nawet sens przepłacać za ich płytę bo to się po prostu opłaci/zaraz zwróci. Niestety nie mają na
Pewnie Amica sponsorowała te komentarze? :>


@Login_login: jak ktoś tam zauwazyl, poziom komentarzy jest na wysokim poziomie

od kiedy kuchenkę gazowa wyłącza się bezpiecznikami do prądu jak pan Adam na końcu swojej "wypowiedzi" napisał tu cytat ......"uwierzcie że jedynym najszybszym rozwiązaniem był bieg do korków i wyłączenie prądu w całym domu"
@SOLGAZ: Panie Biel, nie wiem skąd wziął Pan informacje o tym, że płomień zwykłej kuchenki gazowej posiada temperaturę niższą niż 700-800 stopni C? Do testów chyba wzięliście jakąś zdezelowaną starą kuchenkę z lat 80 ubiegłego wieku (jak ze zdjęcia) i się cieszycie, że nowy sprzęt daje lepsze wyniki. Wiadomo, że jest to niekompletne spalanie gazu, ale temperatura nie spada tak drastycznie jak w Państwa badaniach. Praktycznie wszystkie kuchenki dają temperaturę taką
Medioholik - @SOLGAZ: Panie Biel, nie wiem skąd wziął Pan informacje o tym, że płomie...

źródło: comment_CJxaLRbbxYSxSwi8Q3GM2xV4kBv1AIdu.jpg

Pobierz