Wpis z mikrobloga

Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak koszulki powstają od zera, co ile kosztuje i gdzie, pokazać wszystko z dobrej strony technicznej. Zrobił sobie z kanału market mango i się dziwi, że ludzie się burzą i śmią wytykać cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz #pewniebylo
Wapniak - Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak...
  • 119
  • Odpowiedz
bo..? bo zrobil coś i podal sumy i ze taki jest cel, by cos zarobic? xD masz problem z tym, ze ktos śmie prowadzić zarobkowy biznes na YT, a nie robić za darmo?!!!111


@vasil: nie zrozumiałeś albo nie obejrzałeś fragmentu do odpowiedniego momentu.

P.S. Generalnie to mam go w dupie. Stwierdzam tylko fakt nt. tej jednej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Wapniak: to jest #!$%@? taka sciema, ze #!$%@?. swego czasu potrzebowalem zrobic ok 100 t-shirtow customowych i za najlepszej jakosci t-shirt z lycra czy tam elastanem i nadruk zaplacilem po ~33zl za sztuke. wszystko zapakowane i osobne folie i wyslane kurierem do mnie. gonciarz sciemnia i to niezle bo pewnie sprzedaje slabej jakosci modele fruit of the loom.


@Re-volt: ze co?! obejrzales film? on dal do szwalni, ktos
  • Odpowiedz
@vasil: mnie zrobinie zajebistej jakosci koszulek z bardzo zaawansowanym nadrukiem kosztowalo 33zl za sztuke przy 100 sztukach. powiedzialem tylko co potrzebuje i wybralem material. koszulka trzyma sie juz 4 lata i wyglada idealnie. nie jest to prasowanka, ale nie jestem ekspertem zeby ocenic jaki rodzaj przeniesienia grafiki. 54zl przy jego zamowieniu i przecietnej jakosci to mocny scam
  • Odpowiedz
@Re-volt: xDD serio, ty po prostu nie rozumiesz co to jest ZAPROJEKTOWANIE koszulki, jako podstawyo czym nawet sam Krzysztof mowi i zaden scam, po prostu tyle to kurna kosztuje. Jaka bieda umyslowa panuje na temat świadomości, tego jakie są koszta produkcji materiałów. I tu nie chodzi o wygląd czy nawet trzymanie się, bo to kwestia indywidualna jak to się ma, tu chodzi, ze Twoja koszulka jest jak miliony innych, nie
  • Odpowiedz
Ta metka "cześć" mi zaświtała. Generalnie polecam mega "pantubiestal" ich koszulki są niezniszczalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać "zrobili serie dla niego" albo wykupił jeden cały projekt. Nie wiem, pozostaje mi zgadywać.
  • Odpowiedz
Ten Pan ma jeden problem, próbuje wszystko sprzedać.
W moich oczach bardzo traci na wiarygodności, zacząłem go na równi traktować z akwizytorami.
Nie mogę mu odmówić przedsiębiorczości, natomiast pogubiłem się gdzieś między tym co tworzy a tym co tak naprawdę sprzedaje przez co mam taki niespójny obraz jego osoby.
Albo jestem jakiś przewrażliwiony na punkcie cwaniactwa.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: moglbym jeszcze do tego dodac, ze oni maja zaprojektowane style i po prostu zmieniaja nadruk i robia masowo co przy zakupie dzianiny w setkach metrów + zatrudnieniu na etat zaniża koszt. Wiem, bo gdy sam pytałem wlasnie o takie koszulki to poczatkowy koszt start jeest ok 1000 zł za projekty i minimalne zamowienie + materiał. Zatem ktoś kto opiera się takimi ogolnikami to jak to zostało ujete - #!$%@?
  • Odpowiedz
Albo jestem jakiś przewrażliwiony na punkcie cwaniactwa.


@Teoriawojny: tak jak zgodze sie, ze ciekawie dywersyfikuje metodę przychodu, ale jesli nazywasz bycie przedsiebioczym cwaniactwem to chyba mijasz się z prawdą. To google tez jest cwaniak, bo zaangazował się w tak wiele niz tylko wyszukiwarka? mysli,ze adobe tylko ma photostop? a co z apple, ma robić tylko iphone, bo będzie cwaniak? Wyjaśnij mi zatem tych cwaniaków
  • Odpowiedz