Wpis z mikrobloga

Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak koszulki powstają od zera, co ile kosztuje i gdzie, pokazać wszystko z dobrej strony technicznej. Zrobił sobie z kanału market mango i się dziwi, że ludzie się burzą i śmią wytykać cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz #pewniebylo
Wapniak - Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak...
  • 119
  • Odpowiedz
a co #!$%@?? Szkoda mi transferu na to gowno, może ktoś streścić? Zwalil winę na narodowców i na hate speech?


@zwier: Nie, jak to lewak przy trwodze teraz nagle odwołuje się do wartości narodowych. Koszulki w 100% zrobione w Polsce, rozwijają polską gospodarkę i w ogóle.
  • Odpowiedz
@innigri: istotny jest jeszcze nakład.. sam zlecam czasami w związku ze zlotami motocyklowymi koszulki i nieco liznąłem tematu.
Inna sprawa, to to czy jeszcze ta koszulka jest standardem firmy, która je robi (gotowy projekt koszulki) czy faktycznie robiony model samej koszulki na zamówienie.
Niestety, ale w Polsce tak ludzie reagują jak się chce coś zrobić inaczej niż inni.
  • Odpowiedz
@Wapniak: Rozumiem krótki filmik z przeprosinami, ale to użalanie się nad sobą i wciskanie widzom że on nie chciał żeby to tak wyszło przez 20 minut jest naprawdę żałosne. Szczerze ? nie uwierzyłem w żadne jego słowo. Jestem pewien że nagrał filmik bo musiał a nie bo chciał, lub czuł się winny. Źle wcisnął gimbusom drogi produkt i to jest jego jedyny błąd.
Następnym razem zorganizuje patronite na produkcje jakiegoś
  • Odpowiedz
@zurekiv: Wiesz, że ten "ograniczony nakład" to tylko tymczasowo? Jak koszulki będą się sprzedawać pojawią się kolejne i kolejne. Może w Twoim przypadku ma to znaczenie, bo kupujesz koszulki eventowe, a tutaj tego nie ma bo jest to bądź co bądź jest to sklep, który będzie się rozwijał a nie osoba prywatna.
  • Odpowiedz
@Wapniak: Jeżeli produkcja tych koszulek jest taka jak to przedstawia to te jego koszulki są bardziej patriotyczne od gównokoszulek z orzełkiem
  • Odpowiedz
@innigri: Wszystko fajnie, zgadzam się, ale ja nawet sprzedając koszulki zlotowe mam większą marżę niż on na koszulkach 2 razy droższych i to tylko dlatego, że miał wizję by były POLSKIE (zrobione, wykonane, nadrukowane w Polsce, zaprojektowane przez polaków etc) i za to szacun. A wzory mi się nie podobają ale to inna sprawa, marketing też trochę #!$%@?ł ciężko się nie zgodzić.
A większość ma ból dupy bo nie dość,
  • Odpowiedz
@zurekiv: Gonciarz to manipulant i hipokryta i nie potrafię traktować go już jako człowieka "który robi to co lubi i na tym zarabia", widać to już w każdej jego produkcji, nawet w tym "przepraszającym" filmiku. Zresztą robi się coraz bardziej pazerny i bezczelny w tym wszystkim. Oglądałam go długo przed partonite i cieszyłam się jak głupia, że mu się powodzi i że inny chcą go wspierać w tym co robi
  • Odpowiedz
@innigri: Oj, za daleko idziesz, zaraz ktoś dowali ci łatkę ignoranta i hejtera i powie zdanie klucz: "jak ci sie nie podoba to nie ogladąj, koszulek też nie musisz kupić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gość jest pysznym bufonem.
  • Odpowiedz