Wpis z mikrobloga

Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak koszulki powstają od zera, co ile kosztuje i gdzie, pokazać wszystko z dobrej strony technicznej. Zrobił sobie z kanału market mango i się dziwi, że ludzie się burzą i śmią wytykać cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz #pewniebylo
Wapniak - Tak się niszczy PR budowany od lat.
A wystarczyło zrobić dobry filmik, jak...
  • 119
  • Odpowiedz
Gonciarz to manipulant i hipokryta i nie potrafię traktować go już jako człowieka "który robi to co lubi i na tym zarabia", widać to już w każdej jego produkcji, nawet w tym "przepraszającym" filmiku. Zresztą robi się coraz bardziej pazerny i bezczelny w tym wszystkim. Oglądałam go długo przed partonite i cieszyłam się jak głupia, że mu się powodzi i że inny chcą go wspierać w tym co robi zaraz po tym
  • Odpowiedz
  • 2
C'mon jeżeli te koszty które przedstawił są prawdziwe to serio wolę kupić jego koszulki. Dlaczego? Po pierwsze kupując jego koszulki wspierasz polskie firmy. Co to daje? Dzięki temu pracę ma Polak, a nie jakiś człowiek w Bangladeszu . Po drugie wspiera to w większym Polską gospodarkę i firmy. Czyli to co wydasz zostanie w Polsce i będzie dalej TUTAJ w Polsce inwestowane. Wiecie taki patriotyzm ekonomiczny. Mimo tego co niektórzy mówią pieniądz
  • Odpowiedz
@Wapniak: #!$%@? czemu nie można kupić normalnych koszulek szytych w Polsce tylko musi być jakieś gówno dla narodowców, albo z gówno z Gonciarzem.
  • Odpowiedz
ale #!$%@? w tym filmiku. W sumie nie widziałem jeszcze niczego wartościowego od niego. Nie rozumiem jego fenomenu.


@Deba: nagrywal nie najgorsze filmiki w japonii o japonii. jako ze mielismy/mamy trend anime, wybil sie na tym. potem zrobil z siebie pseudointelektualiste, walczaego wojownika lewactwa i tak sie potoczyl jego fejm.
  • Odpowiedz
@Wapniak: to jest #!$%@? taka sciema, ze #!$%@?. swego czasu potrzebowalem zrobic ok 100 t-shirtow customowych i za najlepszej jakosci t-shirt z lycra czy tam elastanem i nadruk zaplacilem po ~33zl za sztuke. wszystko zapakowane i osobne folie i wyslane kurierem do mnie. gonciarz sciemnia i to niezle bo pewnie sprzedaje slabej jakosci modele fruit of the loom.
  • Odpowiedz
@Wapniak: trochę pyszny i pewny siebie jest w tym momencie.


@Krupier: bo..? bo zrobil coś i podal sumy i ze taki jest cel, by cos zarobic? xD masz problem z tym, ze ktos śmie prowadzić zarobkowy biznes na YT, a nie robić za darmo?!!!111
  • Odpowiedz