Wpis z mikrobloga

@Wapniak: No ale przyznał też, że dobrze, że cała ta nagonka miała miejsce, bo do tej pory wszyscy tylko głaskali go po głowie, taki kubeł zimnej wody. Może dajmy trochę czasu? Każdy widzi przecież, że to perfekcyjne nabijanie kabony, ale filmy to jednak filmy, nadal będą takie same :)
Jeśli to co mówi to prawda i marża na tych koszulkach wynosi 20% i nawet jakby wszystko sprzedał to zarobiłby te kilkanaście tysięcy i dla mnie #!$%@?ł głównie z wykonaniem pomysłu.

Nie zgodzę się jednak z jego podejściem do pracujących dzieci z Bangladeszu. Gonciarz stawia krwiożerczych przedsiębiorców jako źródło ich niedoli, a spójrzmy prawdzie w oczy. Tak jak nikt nie ma obowiązku kupować jego koszulek, tak nie wierzę, że jakieś dziecko zmuszane
@Wapniak: taa... PR budowany od lat :P Pewnie z pomocą rakowej Beczki albo książek, który były chyba jeszcze większą ściemą niż te koszulki (ale kto czyta książki) :P

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ani nie ucierpi wizerunek, ani koszulki nie będą zalegać na półkach. Krzysztofa po prostu wpędziła w tarapaty niezwykła skromność, która bije z każdego jego słowa opisującego poczynania i projekty, w których bierze udział ( ͡° ͜ʖ
@zwier: @Wapniak: Ciekawsze fragmenty:

Słuchajcie, nie uważajcie mnie za debila, ja bym się w coś takiego nie pakował, gdybym nie miał na to zajawki.

Możecie nazwać mnie bardziej frajerem, niż oszustem.

W pewnym momencie może warto zwrócić uwage na pytanie 'Który tshirt jest bardziej polski?'.


Bez sensu jest płacić 99zł za koszulkę, ale przecież nie musicie jej kupować.