Wpis z mikrobloga

Cześć!

Dzisiaj o 18 upłynął termin podsyłania nam numerów do trackingu, a chcemy, by każdy wiedział "na czym stoi".

Po kolei:

1. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia i nie skontaktowali się z nami do tej pory:
@3mielu, @bas_daniel, @Daaaek, @ETplayer, @GrabkaMan, @hpiotrekh, @hunimka, @K_R_S, @kocham_jeze, @kokson, @KRSS, @loza__szydercow, @ma4cin1101, @Majka94, @marcel_pijak, @pieguska5, @Ploop, @siekiera_, @streetpunkpl, @tenji, @TenNorbert, @William_Lawson, @Xuxire, @ziemniakziemniak

2. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia, ale skontaktowali się z nami i:
- wysłali paczkę paczkomatem, ale nie ma jeszcze numeru do trackingu (ten jest nadawany jak kurier wyjmie paczke z paczkomatu, wiec najpewniej w poniedzialek)
- są po re-matchu i poprosili o odrobinę czasu
@czubaba, @emkao06, @feketehajuno, @gorzka, @jestem_legenda, @JezelyPanPozwoly, @kwiatencja, @maciejwr, @mgalecki, @mlody221, @PanG, @roszek, @Sudet, @szwelx, @ToJaZabilemMufase

(Grupy 3 i 4 - czyli odbiorcy, w komentarzu, aby wszystkich ładnie zawołało).

Co dalej?
Nadawców z grupy 1 proszę o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Bardzo byśmy nie chcieli powiększać #listahanby w tej edycji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odbiorców uspokajam - na pewno żadne z Was nie zostanie bez paczki. :-)
Do usłyszenia we wtorek! :-)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja

(Lista: stan na dziś, 21:30)

  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyt: dzisiejszej nocy w godzinach od 1:00 do 5:00 trwają prace serwisowe w serwerowni


@b__g: czyli w home hostujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni chyba mają przerwę, a nie chce mi się sprawdzać teraz gdzie Wasza domena prowadzi :P
  • Odpowiedz
@b__g:

Ostatnio @MasterSoundBlaster udowadniał mi, że skoro @kzrr został wykluczony z Wykopoczty to nie można brać pod uwagę tego co robi z paczką (w sensie, że w ramach Wykopoczty).

Jesteś niemożliwy, teraz to udowodnił xD Proszę sobie mną mordy nie wycierać. We wpisie, w którym próbowałem Ci przetłumaczyć, chodziło mi o to, że bezzasadnie się przywaliłeś (to też teraz przyznasz czy nie?).

Nie potrafiłeś odpowiedzieć tak/nie (a teraz, o zgrozo, sam tego żądasz od ludzi), odpowiadałeś wymijająco albo wcale. Tobie nie zależy na wyjaśnieniu wprost czy transparentności (chociażby próba przeniesienia rozmowy z @damiinho: na pw) tylko na tym żeby
  • Odpowiedz
Ja bym jednak zaapelowała do mirków, żebyście byli bardziej wyrozumiali bo to co dla Was jest "machnięciem ręką", dla organizatora rodzi niepotrzebne problemy ("w poprzedniej edycji przymknąłeś na to oko, czemu teraz nie przymkniesz, wykopoczta taka niesprawiedliwa"). Każde publiczne odstępstwo od regulaminu daje obraz tego, że organizator nie szanuje tego co sam stworzył. Wymagacie od Wykopoczty by było jak najmniej olanych, by była jak najbardziej skuteczna w swoich działaniach, ale jednocześnie chcecie
  • Odpowiedz
@b__g ja p------e nie wierze. Ty jestes taki nierozumny, czy tylko udajesz? Chlop sie narobil. Dogadal. Tlumaczy Ci sie, a Ty chcesz go u----c tylko za to, ze nie trzymal sie regulaminu? Niezla logika. Wypok w pigulce. Pozdro
  • Odpowiedz
@kzrr: Nazywasz kogoś, kto poświęca sporo czasu, żeby kilkaset osób miało fajną zabawę "pimpkiem, który dostał trochę władzy w internecie". Dla mnie osobiście nie są to miłe słowa, ale już mniejsza o to jaki miałeś cel. Napisałeś dodatkowo "tak to już jest" - więc pytam: jak jest? Rozwiń swoją wypowiedź.
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie muszą to być miłe słowa, bo nikt nie powiedział że takie muszą być a ja niekoniecznie jestem miłym kolesiem. Ano, tak jak możesz poczytać wyżej. Są ludzie którzy mają predyspozycje do tego aby organizować i zarządzać a on ich ewidentnie nie posiada.
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie jest nowością, że pisząc anonimowo na stronie ze śmiesznymi obrazkami można pisać wszystko i wyzywać obcych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że żadna z takich osób nie ma na tyle jaj, żeby podpisać się z imienia i nazwiska lub powiedzieć to komuś w twarz.
  • Odpowiedz
@b__g: szczerze? jakbyśmy się spotkali, to wierz mi, że swoje słowa powiedziałabym ci prosto w twarz. Bo uważam, że przesadzasz i są to słowa, które bez problemu mógłbyś usłyszeć na żywo
  • Odpowiedz
  • 0
@kicioch lol. to ze nie dali znać nie znaczy ze chcieli ukryć. moze po prostu nie przyszlo im to glowy, bo obiektywnie patrząc kwestia jest bzdurna
  • Odpowiedz
@kzrr: Czemu ich "ewidentnie nie posiada"?
Oczywiście, że nie musisz być miły - ale netykieta wymaga zachować jakąś tam minimalną kulturę wypowiedzi :) Nie wiem, tak mnie w domu uczyli. Widocznie nie wszystkich :)

@K_R_S: Lol :) Czytali regulamin, bawili się w to tj. widzieli że cała Wykopoczta działa przez zorganizowany system i wiedzieli że MUSZĄ podać numer paczki bo inaczej zostaną usunięci z zabawy i "nie przyszło
  • Odpowiedz