Wpis z mikrobloga

Cześć!

Dzisiaj o 18 upłynął termin podsyłania nam numerów do trackingu, a chcemy, by każdy wiedział "na czym stoi".

Po kolei:

1. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia i nie skontaktowali się z nami do tej pory:
@3mielu, @bas_daniel, @Daaaek, @ETplayer, @GrabkaMan, @hpiotrekh, @hunimka, @K_R_S, @kocham_jeze, @kokson, @KRSS, @loza__szydercow, @ma4cin1101, @Majka94, @marcel_pijak, @pieguska5, @Ploop, @siekiera_, @streetpunkpl, @tenji, @TenNorbert, @William_Lawson, @Xuxire, @ziemniakziemniak

2. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia, ale skontaktowali się z nami i:
- wysłali paczkę paczkomatem, ale nie ma jeszcze numeru do trackingu (ten jest nadawany jak kurier wyjmie paczke z paczkomatu, wiec najpewniej w poniedzialek)
- są po re-matchu i poprosili o odrobinę czasu
@czubaba, @emkao06, @feketehajuno, @gorzka, @jestem_legenda, @JezelyPanPozwoly, @kwiatencja, @maciejwr, @mgalecki, @mlody221, @PanG, @roszek, @Sudet, @szwelx, @ToJaZabilemMufase

(Grupy 3 i 4 - czyli odbiorcy, w komentarzu, aby wszystkich ładnie zawołało).

Co dalej?
Nadawców z grupy 1 proszę o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Bardzo byśmy nie chcieli powiększać #listahanby w tej edycji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odbiorców uspokajam - na pewno żadne z Was nie zostanie bez paczki. :-)
Do usłyszenia we wtorek! :-)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja

(Lista: stan na dziś, 21:30)

  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b__g:

W tym konkretnym przypadku nic złego się nie dzieje, ale w innych przypadkach wykiwanie wykopoczty kończy się najczęściej nie wysłaniem paczki

Jestem Mirkiem, który w jednej z edycji (nie organizowanej przez Ciebie) chyba jako jedyny skończył bez paczki w ogóle, chociaż wtedy nikt regulaminu nie złamał, także rozumiem te konweksencje doskonale.
W każdym razie odnoszę się tylko do tego konkretnego przypadku, bo nie zakładam czyjejś złej woli, ani tym bardziej nie przekonuję Cię, żebyś zachęcał ludzi do kombinowania. Mi wolno to robić, Tobie nie. Moje słowa raczej kierowałem do ludzi którzy byliby w podobnej sytuacji (czyli wykazali dosyć empatii dla osoby wykluczonej i przystali na jej propozycję) ale chcieliby uniknąć zamieszania. Co przyniosłoby wszystkim
  • Odpowiedz
jakbyś napisał mi, co w nim poprawić, to bym to pewnie poprawiła. oczywiście wyłączając te rzeczy, które wymieniłam, bo wypisanie ich zabiera cały urok wykopoczty, żeby pozbierać informacje o wylosowanej osobie z wykopu. wystarczyło jasno powiedzieć, czego mi brakuje w opisie, a nie grać obrażoną dziewczynkę ze swoim "domyśl się". organizator, od siedmiu boleści, który nie jest ani trochę pomocny, gdy są jakieś problemy (które sam sobie tworzy).

@Theia: Zaczynają mnie denerwować Twoje epitety w moją stronę, szczególnie bez pokrycia. Zachęcam do sprawdzenia Twojego zgłoszenia na stronie i w razie wątpliwości wrzuć screeny całości.

ach, miałam napisać co najmniej 150 znaków, więc tak, był długi według twoich zasad.

To mój błąd. Liczyłem, że ludzie z bordo są ze względu na swoją aktywność na wykopie na tyle zaznajomieni z tematem, że nie będzie większych problemów w tak błahej sprawie jak "opis o mnie". W następnej edycji o ile będę ją organizować tego błędu już nie popełnie i każdy uczestnik będzie miał taką samą ilość znaków do napisania co
  • Odpowiedz
Zaczynają mnie denerwować Twoje epitety w moją stronę, szczególnie bez pokrycia. Zachęcam do sprawdzenia Twojego zgłoszenia na stronie i w razie wątpliwości wrzuć screeny całości.


@b__g: widzę, że zaczęło się atakowanie niewinnych użytkowników. Czy naprawdę uważasz, że to jest profesjonalne podejście?
  • Odpowiedz
@b__g: Nie rozumiem jak kogoś reprezentującego jakąś organizację może coś denerwować? Chyba takie konta powinny być pozbawione uczuć, to naprawdę nie jest profesjonalne zachowanie.
  • Odpowiedz
Chyba takie konta powinny być pozbawione uczuć


@deyna: w takim razie powinien od razu bez dyskusji wrzucić ich wszystkich na listę hańby bo złamali regulamin
kurczę koleś, Ty już sam sobie zaprzeczasz
  • Odpowiedz
wrzuć screeny całości.


@b__g: nie jestem aż tak zdesperowana dla udziału w twojej wątpliwej jakości zabawie. wystarczy mi, że widziało to już kilku mirków i przyznają mi rację, a twoje zdanie mnie już ani nie dziwi ani nie obchodzi. moje wrzucanie tu screenów raczej nie zmieni mojego statusu w wykopoczcie, więc po co się kopać z koniem?

bez obaw, nowa wykopoczta w wersji jak kiedyś, czyli zanim zostałeś organizatorem -
  • Odpowiedz
@b__g: w sumie trochę Cię podziwiam, że cały czas chce ci się bawić z organizacją tej Wykopoczty.

Na pocieszenie powiem, że nie będę już brał udziału w następnych edycjach. Zawsze mam problemy z dotrzymywaniem terminów :/
  • Odpowiedz
@TenNorbert: dwie edycje temu wykopoczta przechodziła kryzys, nie dało sie dokonczyc edycji, ani zrobic podsumowania bo duzo osob nie dostało paczek. Bodaj z kilku osob w organizacji zostala tylko kuki z wielkim chaosem i sama nie była w stanie zamknac edycji (chyba trwało to pol roku)
  • Odpowiedz
@b__g myślę że @kokson i @kzrr tak samo jak ja, nie obraża się za trafienie na listę hańby. Wystarczy że nie zrobimy już nic a nic :).

Teraz tylko czekać na kolejną edycję i kolejne shit stormy. Szkoda że byłem dzisiaj cały dzień w pracy, tak to też bym się trochę poudzielał :(
  • Odpowiedz