Wpis z mikrobloga

Cześć!

Dzisiaj o 18 upłynął termin podsyłania nam numerów do trackingu, a chcemy, by każdy wiedział "na czym stoi".

Po kolei:

1. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia i nie skontaktowali się z nami do tej pory:
@3mielu, @bas_daniel, @Daaaek, @ETplayer, @GrabkaMan, @hpiotrekh, @hunimka, @K_R_S, @kocham_jeze, @kokson, @KRSS, @loza__szydercow, @ma4cin1101, @Majka94, @marcel_pijak, @pieguska5, @Ploop, @siekiera_, @streetpunkpl, @tenji, @TenNorbert, @William_Lawson, @Xuxire, @ziemniakziemniak

2. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia, ale skontaktowali się z nami i:
- wysłali paczkę paczkomatem, ale nie ma jeszcze numeru do trackingu (ten jest nadawany jak kurier wyjmie paczke z paczkomatu, wiec najpewniej w poniedzialek)
- są po re-matchu i poprosili o odrobinę czasu
@czubaba, @emkao06, @feketehajuno, @gorzka, @jestem_legenda, @JezelyPanPozwoly, @kwiatencja, @maciejwr, @mgalecki, @mlody221, @PanG, @roszek, @Sudet, @szwelx, @ToJaZabilemMufase

(Grupy 3 i 4 - czyli odbiorcy, w komentarzu, aby wszystkich ładnie zawołało).

Co dalej?
Nadawców z grupy 1 proszę o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Bardzo byśmy nie chcieli powiększać #listahanby w tej edycji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odbiorców uspokajam - na pewno żadne z Was nie zostanie bez paczki. :-)
Do usłyszenia we wtorek! :-)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja

(Lista: stan na dziś, 21:30)

  • 187
  • Odpowiedz
@b__g: Imo troche zle reagujesz, skoro we 3 sie dogadali miedzy soba, wyslail te paczki, nikt pokrzywdzony nie jest itd to po co robic problemy? Chlopaki moze i wbrew regulaminowi ale zadzialali sprawnie i uczciwie. Regulaminy regulaminami, ale powinny isc na reke ludziom, to tylko zabawa, skoro oni sa zadowoleni to super, konczmy temat.
  • Odpowiedz
@Perlo: @damiinho
W takim razie po co robić regulaminy? Po co tworzyć jakiekolwiek zasady? Zróbmy wolną amerykankę i będzie ok.


Wiem do czego dążycie, ale niestety nie mogę się z tym zgodzić.
Ostatnio @MasterSoundBlaster udowadniał mi, że skoro @kzrr został wykluczony z Wykopoczty to nie można brać pod uwagę tego co robi z paczką (w
  • Odpowiedz
@b__g: Regulaminy na pewno nie są po to, by ich literalnie przestrzegać wbrew zdrowemu rozsądkowi. Gdyby stało się coś złego, gdyby choć jedna z zainteresowanych osób zgłaszała jakiekolwiek zastrzeżenia, wtedy masz regulamin i jasno wskazujesz winnego, karzesz go, wytykasz palcami, eliminujesz, nakazujesz poprawę, cokolwiek. Ale tylko wtedy, kiedy komukolwiek zainteresowanemu sprawą się cokolwiek nie podoba. Nie ma sensu „uszczęśliwiać” ludzi na siłę, bo tak mówi regulamin i po prostu trzeba
  • Odpowiedz
@gorzka: właśnie przez takie regularne podejście tego gościa nigdy nie wezmę udziału w tej "zabawie", bo się czuje szeryfem nad szeryfami i nie widziałem żeby prowadził z kimś normalną dyskusję tylko zachowuje się jak spambot w tech-support. idea zacna, organizator to jakaś porażka
  • Odpowiedz
Regulaminy na pewno nie są po to, by ich literalnie przestrzegać wbrew zdrowemu rozsądkowi. Gdyby stało się coś złego, gdyby choć jedna z zainteresowanych osób zgłaszała jakiekolwiek zastrzeżenia, wtedy masz regulamin i jasno wskazujesz winnego, karzesz go, wytykasz palcami, eliminujesz, nakazujesz poprawę, cokolwiek. Ale tylko wtedy, kiedy komukolwiek zainteresowanemu sprawą się cokolwiek nie podoba. Nie ma sensu „uszczęśliwiać” ludzi na siłę, bo tak mówi regulamin i po prostu trzeba go przestrzegać.


@damiinho: W 9/10 przypadkach jak najbardziej się zgadzam i tego nie neguję. W tym konkretnym przypadku się nie zgadzam, powód napisałem Ci w poprzedniej wiadomości.

Regulamin nigdy nie przewidzi wszystkich przypadków, tak jak nie przewidział i
  • Odpowiedz
@ilmash: nie mogę się zgodzić. Akurat kwestia organizatorska jest świetna (no, może tutaj trochę można by wyluzować, ale rozumiem, dlaczego @b__g nie chce tego robić), wszystko dopięte na ostatni guzik i nawet organizacja jest wyrozumiała co do różnych problemów z wysyłką paczki/zdjęcia weryfikacyjnego. Póki każdy się trzyma regulaminów póty nie ma problemów i tyle.
  • Odpowiedz
Odbiorców uspokajam - na pewno żadne z Was nie zostanie bez paczki


@b__g: A tak trochę z innej beczki, to co przez to mam rozumieć? Jeżeli nie moja para to kto mi wyślę paczkę?
Nie żeby jakoś teraz mi na tym bardzo zależało bo najważniejsze że mój adresat dostał i był bardzo zadowolony, ale po prostu ciekaw jestem.
  • Odpowiedz
@b__g: oczywiście, bo pewnie i tak byłby to pierwszy i ostatni mój udział jakbym wysłał zdjęcia, wszystko było ok z mojej strony, wyjechał na delegację(a ostatnio jestem prawie nonstop), a potem kółko wzajemnej adoracji najpierw by z wydumanych powodów odrzuciło zdjęcie a potem inni kretyni pisali, że sprawdzian z pszyry to nie jest delegacja.

w dupie mam dodawanie sobie wirtualnych nerwów na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo swój wolny czas
  • Odpowiedz
@b__g: Hej, regulamin nie przewidział kompleksowo takiego przypadku, jak podany wyżej, sama lista hańby to przypadek oczywisty i ogólny ;-)

Wskażesz mi ten powód z poprzedniej wiadomości? Niestety nie widzę i nie zgrywam się tutaj. Jedyne co mi przychodzi do głowy (i co może być powodem) to to, że dogadali się bez informowania Ciebie („poza wykopocztą”), co przecież nie ma żadnego praktycznego znaczenia. Złamali regulamin? No złamali. Ale dogadali się?
  • Odpowiedz
@b__g: ok, szanuję gest i postawę ale jak coś to mi nie musisz
ostatnią rzeczą jakiej bym chciał to narażać kogoś na dodatkowe koszta (w szczególności że to przecież nie Ty zawiniłeś)
  • Odpowiedz