Wpis z mikrobloga

Cześć!

Dzisiaj o 18 upłynął termin podsyłania nam numerów do trackingu, a chcemy, by każdy wiedział "na czym stoi".

Po kolei:

1. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia i nie skontaktowali się z nami do tej pory:
@3mielu, @bas_daniel, @Daaaek, @ETplayer, @GrabkaMan, @hpiotrekh, @hunimka, @K_R_S, @kocham_jeze, @kokson, @KRSS, @loza__szydercow, @ma4cin1101, @Majka94, @marcel_pijak, @pieguska5, @Ploop, @siekiera_, @streetpunkpl, @tenji, @TenNorbert, @William_Lawson, @Xuxire, @ziemniakziemniak

2. Nadawcy, którzy nie podali numeru do śledzenia, ale skontaktowali się z nami i:
- wysłali paczkę paczkomatem, ale nie ma jeszcze numeru do trackingu (ten jest nadawany jak kurier wyjmie paczke z paczkomatu, wiec najpewniej w poniedzialek)
- są po re-matchu i poprosili o odrobinę czasu
@czubaba, @emkao06, @feketehajuno, @gorzka, @jestem_legenda, @JezelyPanPozwoly, @kwiatencja, @maciejwr, @mgalecki, @mlody221, @PanG, @roszek, @Sudet, @szwelx, @ToJaZabilemMufase

(Grupy 3 i 4 - czyli odbiorcy, w komentarzu, aby wszystkich ładnie zawołało).

Co dalej?
Nadawców z grupy 1 proszę o jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Bardzo byśmy nie chcieli powiększać #listahanby w tej edycji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odbiorców uspokajam - na pewno żadne z Was nie zostanie bez paczki. :-)
Do usłyszenia we wtorek! :-)

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja

(Lista: stan na dziś, 21:30)

  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kzrr @xelite @kokson od początku powinniście dogadać się na boku w sprawie którą zaproponował @xelite, czyli on dostaje zdjęcie paczki od @koksona. Wtedy nikt by się o sprawie nie dowiedział i nie byłoby gównoburzy. Wszystkim zainteresowanym polecam kombinować w przyszłości właśnie w taki sposób!
Władza nie lubi wiedzieć, że coś dzieje się nie po jej myśli.
  • Odpowiedz
@ilmash: Ale jedyne gównoburze jakie były, to:
-wczorajsza
-ludzi, którzy nie wysłali zdjęć na czas do weryfikacji (i po przedłużeniu czasu o 24h)

Tak już niestety jest, że zawsze widzi się całość przez pryzmat kilku złych rzeczy niż ze spojrzeniem na pozytywne , więc nie dziwię się, że powszechna opinia jest jaka jest, ale sama mogę powiedzieć (siedząc codziennie pod tagiem i będąc na bieżąco), że gównoburz nie robił nikt,
  • Odpowiedz
@yoreciv: no ja nie mam za dużo czasu ostatnio, z dwóch dni L4 jeden przerzygałem a drugi przetrząsłem się w gorączce xd więc oczywiście, że wszystko biorę przez pryzmat tego co widzę w gorących. no i odpowiedzi organizatora - jak wspomniałem, nie lubię automatów. ale też zgodnie z zasadą szacunku do własnych nerwów nie biorę udziału, tak mi lepiej :D
  • Odpowiedz
@deyna: @ilmash: przeczytałem regulamin -> zapisałem się -> wgrałem zdjęcie -> wysłałem paczkę -> dostałem wiadomość z podziękowaniami -> koniec
serio nie wiem co było w tym takiego skomplikowanego że te kilka osób tego nie ogarnia, a biorę pierwszy raz udział
  • Odpowiedz
@b__g: nie wiem czemu trafiłem na te liste, skoro numer przesyłki zamiescilem na stronie wykopoczty, a nie mam jak tego teraz zweryfikowac i skontaktowac sie z organizatorami, bo strona nie działa
  • Odpowiedz
@kokson: a tak w sumie to czemu żadne z Was nie dało znać organizatorom? Skoro Wasz pomysł był spoko i wszyscy byli zadowoleni to czemu chcieliście to ukryć?
  • Odpowiedz
@Wykopoczta: strona chyba aktualnie nie trybi, wysłałem numer paczki e-mailem.
Dla wysyłających z paczkomatu: zalogujcie/zarejestrujcie się na managerze paczek inpostu na te same dane, z których wysłaliście paczkę i numer przewozowy bedzie juz wygenerowany. Jakiś Mirek wyżej podawał link.
  • Odpowiedz
Wskażesz mi ten powód z poprzedniej wiadomości? Niestety nie widzę i nie zgrywam się tutaj.


@damiinho:

@kzrr i @xelite od dłuższego czasu starają mi się udowodnić, że i tak zrobią po swojemu. Okej, niech robią. Ale dlaczego ja mam to tolerować? Dzisiaj do tej dwójki doszedł jeszcze @kokson, który łaskawie po fakcie poinformował mnie, że "postanowił" zrobić po swojemu.

Rozwinę tylko: nie mam na myśli tylko tego przypadku. Już na etapie weryfikacji zdjęć były problemy. Gdy ktoś na dzień dobry wychodzi do mnie z roszczeniowym tonem i nie ma możliwości by się dogadać jak ludzie to tak podchodzę do każdego tematu z danym człowiekiem. @kzrr nie bez powodu trafił na Listę Hańby - i prawdę mówiąc
  • Odpowiedz
Gdy ktoś na dzień dobry wychodzi do mnie z roszczeniowym tonem i nie ma możliwości by się dogadać jak ludzie to tak podchodzę do każdego tematu z danym człowiekiem.

@jaksiepatrzy: I myślisz, że takie rozwiązanie "przejdzie"? Mamy tutaj trzy osoby, z czego tylko dwie biorą udział w zabawie. Nie mam zbyt dobrej pamięci, ale mam przeczucie, że ten wątek będę pamiętać do wtorku. ;)


@b__g: czyli problem nie jest
  • Odpowiedz
@b__g: gdyby nie fakt, że jesteś organizatorem tej zabawy, najchętniej sam uznałbym Cię za trolla za to trzykrotne albo czterokrotne dopraszanie się od @kokson żeby napisał wprost, że nie wysłał paczki do @xelite pomimo tego, że w dosłownie każdej swojej wiadomości właśnie to napisał, w dodatku w bardziej rozbudowanych zdaniach.

Jeżeli masz na myśli moją poradę dla kombinatorów, to jest jak najbardziej zasadna, zresztą sam napisałeś to samo
  • Odpowiedz
@b__g: ach, a jak chcesz w przyszłości unikać podobnych sytuacji, to w rematchu losuj na nowo wdowy i sieroty zamiast tak jak teraz wyciągać z układanki gościa z listy hańby i parować ze sobą jego adresata i jego nadawcę.
  • Odpowiedz