Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma żadnego normalnego sąsiada? Młody 17 latek przychodzi sobie do domu po szkole zmęczony(nie, nie zmęczyły mnie zadania pokroju 2+2), i nie może sobie posłuchać muzyki(problem w tym że to Hardstyle(The Prophet - Recession) a bez basu nie da się słuchać), przez tydzień słuchasz sobie na pełnym regulatorze a sąsiadka przychodzi z pretensjami że głośno. Nie da się poprosić tylko zaraz obrażanie "czy ty jesteś niedorozwinięty?" "nie mieszkasz sam w tym bloku"(to prawda, nie moge zaprzeczyć. Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno? Reszta bloku nic nie mówi i nie narzeka. Jeszcze wynikła dość ciekawa sytuacja, ale to było dzień przed rozmową. Siedziałem sobie w domu i jak zawsze słuchałem muzyki i w pewnym momencie padł prąd. Po sprawdzeniu bezpieczników w domu doszedłem do wniosku że w całym bloku nie było. Lecz okazało się że tylko w moim domu nie było a reszta bloku miała. Wyszło na to że bezpiecznik na klatce schodowej wywaliło(włączony tylko komputer i lampka, reszta pokojów nie obsługiwana(mame ma drugą zmiane)), ale moje podejrzenia padają na sąsiadów. To nie może być przypadek do skrzynki ma dostęp każda osoba z byle jakim kluczem od drzwi.

#gorzkiezale #sasiedzi #hardstyle #muzyka
  • 113
Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno? Reszta bloku nic nie mówi i nie narzeka.


@MohammeT: no ale czekaj - masz pretensje, ze nikt Cie nie poinformował, ze basy przez sciane są męczące niby się masz domyślac,ale gdy ktos jednak przychodzi Ci powiedziec, to tez masz pretensje?
Misiu, albo w te, albo we wte.. inaczej sie nie da ;>

ciekawe czy ty robiłeś lepsze rzeczy będąc w
@FlameRunner: no zgadza się, sami na zlosc w spolce z autorem wpisu :p

Ech, nade mna mieszka starsze malzenstwo. Oni chyba w ogole nie spia.. cala noc chodza, cos upuszczaja, kloca sie (matko, jakie wulgaryzmy lecą - o 3 w nocy dokladnie slychac, jak sobie słodzą...), czesto tez bardzo glosno tv chodzi. Jak ja zazdroszcze mojemu mezowi, ze takie rzeczy w ogole go nie ruszają i zasypia bez zadnego problemu,
@MohammeT: z racji tego że hardstyle zawsze w moim sercu, bo skakałem przy showteku, kiedy jeszcze robiłeś w pory ;), słucham go albo w samochodzie gdzie mam dobry bas, albo potrzebne są dobre słuchawki, te jednak niekoniecznie dostepne tanio. Natomiast nie dziw się, że sąsiedzi się #!$%@?ą, Stereo Killa czy Trigga Fingga dla nich to taki przeskok muzyczny z Grechuty że szkoda gadać( ͡° ͜ʖ ͡°) a
@MohammeT ja nie odcinam prądu. Idę do melomana i z uśmiechem na ustach tłumaczę, że narusza moją prywatność. Miła rozmowa, pomaga w 99% przypadków. W pozostałych przypadkach kieruję sprawę na policję i to działa. A jak nie zadziała to skieruję sprawę do sądu. Obecnie, od około 4 lat mam spokój.
@PontifexMaximus właśnie o to mi chodziło. Ja jestem miłym człowiekiem nie chce robić sobie wrogów. Ale ci sąsiedzi mają taką typową sąsiedzką mentalność. Gdyby się grzecznie zwrócili do mojej osoby nie obrażając mnie odrazu bym puścił coś innego i ściszył.
@MohammeT: Przyszłam specjalnie z mistrzów, żeby obronić słuchacza HS. Po pierwsze, czepianie się, że ktoś włącza hardstyle osobiście jest śmieszne, gdyż dla mnie to jest w tej chwili, jak piosenka Maryli czy Krzysia. Rozumiem, że nie wszyscy muszą znosić duży bass, a słuchać hs czy hc bez basu się po prostu nie da, racja. Lecz my też musimy znosić wyjące telewizory starszych pań zza ściany, płaczące o każdej godzinie dzieci i
@MohammeT: Muszą :D to jeszcze nie jest najcięższe, co posiadam w swoim folderze a w tej chwili mam tylko niewielkie głośniczki komputerowe, które mimo wszystko dają dzielnie radę. Też kiedyś zaczynałam od hs, dlatego bardzo nie lubię, gdy ktoś od razu obraża słuchacza tego właśnie gatunku, bo my też nikogo nie wyzywamy za słuchanie metalu, rocka itd. Z cięższych brzmień polecam gorąco Tripped&KRTM, sąsiedzi zejdą na zawał
@MohammeT: kolejny aspoleczniak z roszczeniowa postawa który nie potrafi uszanować tego że mieszka we wspolnocie. Ale nie ja tu jestem najważniejszy #!$%@? że ktoś wraca #!$%@? po 10h i musi słuchać muzyki co jakiś kasztan #!$%@? na całą #!$%@? bo gimbus zestresowal się wzorem skróconego mnożenia... Ogarnij się dzieciak kup se słuchawki.
@sila1989: > Jak chcesz sobie muzyki głośno posłuchać to przeprowadź się do domu. W bloku musisz żyć tak by nie utrudniać życia sąsiadom.

CO KUTWA? hahahahahahha kupuje mieszkanie i nagle mam się wyprowadzać do "DOMU za milion" ? chyba żyjesz w inej rzeczywistości.

@MohammeT: Kup panele akustyczne(mały koszt).
@marchew4 widze, głos tłumu. Znajdź coś oryginalnego bo to już się nudne robi. Jak ty byłeś młody to byłeś idealnym wzorcem człowieka, i nie przeszkadzałeś ludziom.