Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma żadnego normalnego sąsiada? Młody 17 latek przychodzi sobie do domu po szkole zmęczony(nie, nie zmęczyły mnie zadania pokroju 2+2), i nie może sobie posłuchać muzyki(problem w tym że to Hardstyle(The Prophet - Recession) a bez basu nie da się słuchać), przez tydzień słuchasz sobie na pełnym regulatorze a sąsiadka przychodzi z pretensjami że głośno. Nie da się poprosić tylko zaraz obrażanie "czy ty jesteś niedorozwinięty?" "nie mieszkasz sam w tym bloku"(to prawda, nie moge zaprzeczyć. Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno? Reszta bloku nic nie mówi i nie narzeka. Jeszcze wynikła dość ciekawa sytuacja, ale to było dzień przed rozmową. Siedziałem sobie w domu i jak zawsze słuchałem muzyki i w pewnym momencie padł prąd. Po sprawdzeniu bezpieczników w domu doszedłem do wniosku że w całym bloku nie było. Lecz okazało się że tylko w moim domu nie było a reszta bloku miała. Wyszło na to że bezpiecznik na klatce schodowej wywaliło(włączony tylko komputer i lampka, reszta pokojów nie obsługiwana(mame ma drugą zmiane)), ale moje podejrzenia padają na sąsiadów. To nie może być przypadek do skrzynki ma dostęp każda osoba z byle jakim kluczem od drzwi.

#gorzkiezale #sasiedzi #hardstyle #muzyka
  • 113
@Pantokrator a tobie to naprawdę jest potrzebna maść, dawno się słyszałem takiego trzasku. Znam tą zasadę i ich rozumiem. Ale też mogli by się ogarnąć i tak chamsko się nie zachowywać. Mogli by przyjść wcześniej z pretensjami. A nie robić inby na klatce. Wina leży po mojej stronie. Ale ich zachowanie też nie jest lepsze, a bezpiecznik to już cios poniżej pasa.
@MohammeT nie leży, bo każdy poza bezmyślną #!$%@?ą potrafiłby się domyślić, że nikt poza nim samym nie ma ochoty słuchać gównomuzyki. Jeden dzień da się wybaczyć, ale jak gość uprawiał kampanię #!$%@? cały tydzień, to i tak sąsiedzi byli wyjątkowo opanowani.

A maść lepiej zaaplikuj sobie, bo to ty masz problem z normalnymi ludźmi, nie ja.
@MohammeT: Szczerze mówiąc, co agresywny nie jestem i od lat raczej jestem spokojny, to dostałbyś prawdopodobnie #!$%@? za którymśtam razem, jeżeli musiałbym upominać ciągle (bo wiadomo, czasami się zdarza każdemu - impreza czy coś. Cóż, życie w bloku).
Istnieje coś takiego jak słuchawki (pewnie wiele osób pisało, nie czytałem komentarzy) i wtedy nie uprzykrzasz życia innym i ogólnie IMO muzyka w dobrych słuchawkach vs głośniki to przepaść.
Ja wiem, że to
jakbyś posłuchał trochę mocniejszej muzyki elektronicznej, to może przestałbyś być stooleyqą ( )


@AgentGecko: Jakiej? Harsh noise czy Industrial metal? A może ostrego Glitch'a? ( )
@MohammeT: Muzyki się chyba słucha na zestawie stereo, ale co ja tam wiem.
edit: zwracam honor, taki syf co podałeś możesz słuchać nawet na mikrofalówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spokojnie, też miałem 17lat i różne rzeczy kształtowały mój gust muzyczny ( ͡º ͜ʖ͡º)