Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma żadnego normalnego sąsiada? Młody 17 latek przychodzi sobie do domu po szkole zmęczony(nie, nie zmęczyły mnie zadania pokroju 2+2), i nie może sobie posłuchać muzyki(problem w tym że to Hardstyle(The Prophet - Recession) a bez basu nie da się słuchać), przez tydzień słuchasz sobie na pełnym regulatorze a sąsiadka przychodzi z pretensjami że głośno. Nie da się poprosić tylko zaraz obrażanie "czy ty jesteś niedorozwinięty?" "nie mieszkasz sam w tym bloku"(to prawda, nie moge zaprzeczyć. Ale to ja mam się domyślać czy im jest za głośno? Reszta bloku nic nie mówi i nie narzeka. Jeszcze wynikła dość ciekawa sytuacja, ale to było dzień przed rozmową. Siedziałem sobie w domu i jak zawsze słuchałem muzyki i w pewnym momencie padł prąd. Po sprawdzeniu bezpieczników w domu doszedłem do wniosku że w całym bloku nie było. Lecz okazało się że tylko w moim domu nie było a reszta bloku miała. Wyszło na to że bezpiecznik na klatce schodowej wywaliło(włączony tylko komputer i lampka, reszta pokojów nie obsługiwana(mame ma drugą zmiane)), ale moje podejrzenia padają na sąsiadów. To nie może być przypadek do skrzynki ma dostęp każda osoba z byle jakim kluczem od drzwi.

#gorzkiezale #sasiedzi #hardstyle #muzyka
  • 113
@MohammeT: XD protip: własne mieszkanie, wynajmuje sobie (domek konkretnie) od 18-tki i moge nawet nocami (grube mury) katować Z906 rockiem, metalem i dubstepem :D

Poczekaj sobie pare lat aż skończysz szkole bo serio nie każdy musi lubić gatunki ktore nam sie podobają, a póki co jak chcesz to na pw Ci moge doradzić fajne słuchawki i player do nich ;)
@MohammeT: lepiej porozmawiaj z rodzicami: 'mamo, tato, dlaczego jesteśmy #!$%@? biedakami i mieszkamy w #!$%@? bloku w którym po rozkręceniu moich hardstyli na maksa sąsiedzi chodzą #!$%@?? Mamo i tato, dlaczego nie kupicie mi słuchawek?'
@MohammeT: Czy ty jesteś niedorozwinięty? Nie mieszkasz sam w tym bloku.
Ogarnij się pajacu. Po pierwsze primo - słuchawki, po drugie primo - jak nie, to ścisz to gówno. Naucz się żyć w bloku, bo jak będziesz z obcymi ludźmi mieszkał np. na studiach to cię będą #!$%@?ć.