Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.


@m__b: chyba, że conowego, wtedy i bez wykopów treść jest wystarczająco interesująca na główną.
Naturalne, że serwis musi zarabiać na utrzymanie, ale conowego mogłoby występować ze sponsorską "S-ką" a nie udawać, że trafiło spontanicznie po 10 wykopach na główną.
Wykop ma być miejscem tylko o takich poglądach jak administracji, a nie Twoje


@saginata: nie pisałeś o cenzurze, pisałeś o tym że administracja kogoś zmusza do takich a nie innych poglądów. banują ludzi których język to rynsztok a sami nie mają nic ciekawego do powiedzenia, więc wyzywają innych użytkowników. I zaskoczeni że bany xD
Jako iż wykupiłem reklamę w tym poście, to postanowiłem wrzucić tutaj link do filmów, które obejrzałem i oceniłem.
Nazywa się to

FILMOWY JANUSZ ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS Ama z chęcią przeczytałem, ale mimo wszystko gardzę tym facetem.
Ciekawe jak @a__s by się poczuła gdyby zastosowali na niej pruszkowską zasadę? A może po wszystkim dopytywała by za kulisami o smaczki?


@grigoryi: W punkt.

Do samego AMA nic nie mam i uważam, że z takimi ludźmi jak Masa też powinno się je robić bo postać ciekawa ale wizerunkowo MB z AS strzelili sobie w stopę tymi dwoma wpisami.

Pewnie jutro ujrzymy korporacyjne bicie się w pierś i jakieś akcje typu