Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
@m__b: Jak tam rozmowa z gwałcicielem, handlarzem dziećmi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ktoś kto składa takie zeznania jak niżej, musi być cholernie wartościowym człowiekiem:

"Ludzie się mnie bali i wiedzieli, czego się boją. Pewnego razu, kiedy sobie zdrowo popiłem, kazałem dwóm laskom [tancerkom z klubu go-go] wykonać dość nietypowy układ choreograficzny. Miały tańczyć bez majtek nad butelkami coca-coli(...)butelki miały w nich zniknąć
@m__b: > Obecnie jestem świadkiem koronnym, a moje zeznania doprowadziły do aresztowania członków zarządu Pruszkowa. Moje zeznania uchroniły skarb państwa od straty 1,5 miliarda złotych.

MASA NA PREZYDENTA! ZŁOTY CZŁOWIEK! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkoda, że ani razu nie potraficie przyznać się do błędu, tylko głupio idziecie w zaparte, a jeszcze arogancja z Waszej strony i zachowanie na zasadzie "uhuhu, ale ich dupka piecze" jest godne pożałowania.
i na wypowiedź twojej koleżanki, jak to historie o gwałceniu kobiet są ciekawe i pełne pikanterii.


@Dorogon Daj link do wypowiedzi, gdzie elfik pisze dokładnie to, co jej zarzucasz.

Jak to fajnie się gwałciło autostopowiczkę, najpierw w dupę, potem w usta, a potem w cipę.


Linka do tej wypowiedzi też poruszę.