Wpis z mikrobloga

@keltan: na informatyce. Jest na bloku przedmiotów obieralnych. Może robiłeś inny / albo zawartość bloku się zmieniła na przestrzeni czasu.

Niestety na zaocznych nie było zbyt dużego wyboru, a przecież bym nie poszedł na blok o sieciach ;D
Możliwe, raczej kiedyś tego nie było, z 6 lat temu byś płakał też co tu robisz, tylko z powodu poziomu jaki mieli, potem dostali przykaz, że ma więcej osób zdawać i tak to teraz wygląda. Cała nadzieja w dr Pejasiu że teraz to ogarnie.

Akurat sieci z kbogu to dobra sprawa, jest ogarnięty, ma doświadczenie biznesowe. Dodatkowo można robić kursy cisco, co polecam.Dla osób które chcą się zakręcić w temacie sieci jego
@keltan: ej ej! Ale nie mówię o przedmiocie "Sieci" tylko o bloku z sieciami ;) Pejaś jest jedną z niewielu osób na tej uczelni, która prowadzi zajęcia porządnie i również mam nadzieję, że pójdzie poziom w górę. Nie płakałbym - bo przyszedłem tu po to aby się czegoś nauczyć. A tak? Jestem na 4 roku i w sumie nic ciekawego się nie nauczyłem, a sam papier nic nie potwierdzi…

A o
@11mariom: Pejaś to jest ten gościu który materiały z wykładów bierze i chamsko kopiuje że nawet obrazków mu się nie chce zmieniać? xD

Niestety WI nie ma najlepszej opinii ani poziomu w mojej opinii, dlatego odpuściłem magisterkę tam.
@Czokowoko: nie śledziłem aż tak jego prezentacji. Obrazki faktycznie ma znane. Ale przynajmniej wie o czym mówi, a to jest wyjątkowe...

A poziomu mi się już nawet nie chce komentować...
@11mariom pejas prowadzi zajecia porządnie?
No az tak moze bym nie wyrywał.
Prawda jest taka ze wielu prowadzacym nie mozna zarzucic braku wiedzy, mal tego mozna smialo powiedziec ze wiedze maja ogromna i sa specjalistami,
Ale jezeli chodzi o sposob jej przekazywania to zdecydowanie to kuleje.

Caly czas przed oczami mam pejasiowe wyklady z podstawy ochrony informacji, ktore mozna naprawde ciekawie poprowadzic ( trzeba wziac pod uwage ze nie wszyscy jaraja sie
@SzCzoteckY: Ale przecież cała kryptografia ma podstawy w matematyce. On nie ma prowadzić wykładu dla laików, tylko dla osób które mają w przyszłości implementować podobne rozwiązania. Mi się własnie jego wykłady bardzo podobały. Ale to kwestia gustu:)
było na dziennie się dostać


@zweipack: dostałem się bez problemu. I przeniosłem się na zaoczne po roku. Ciężko pogodzić pracę zawodową na cały etat i studia dzienne. Dodatkowo - nie ma to w sumie nic do rzeczy, bo prowadzący są ci sami, materiał też jest w 90% ten sam (czasem odpuszczą jakiś temat, bo mamy mniej godzin wykładów i tyle - ale też nie zawsze to oznacza, że tego nie wymagają).
@11mariom jezeli chodzi o obrazki to mam gdzoes skad on je bral wazne, ze prawidlowo przedstawialy problemy.

Nie mialem z nim laborek to nie wiem co on tam opowiadal.
Nie mialem tez problemu zaliczyc jego przedmiotu. Naprawde uwazam go za specjaliste ale sadze ze nie potrafi zainteresowac tym odbiorcy do ktorego mowi.
Wszystko wydaje sie stricte skierowane do wybrancow ktorzy jak on zakochali sie w tym przedmiocie.
A POI jako jeden z