Wpis z mikrobloga

@SzCzoteckY: Labki też miałem z kim innym, ale pewnie byłoby to samo. Problemu nie było - bo przedmiot nie był trudny.

Wszystko wydaje sie stricte skierowane do wybrancow ktorzy jak on zakochali sie w tym przedmiocie.


@SzCzoteckY: może dlatego nie narzekam :D Może nie kwestia przedmiotu, ale ogólnie bezpieczeństwa i tak dalej. Interesowałem się tematem na długo przed studiami, chociaż też w innej formie niż przedmiot na studiach.

W każdym
@Papasanbaba: weź. C miałem z człowiekiem, z którym pierw się dogadałem, że napiszę coś na zaliczenie i nie będę chodził (byłem na dziennych). Po czym stwierdził, że to za mało i musiałem chodzić oO Miałem z nim jedne, jedyne zajęcia danego dnia, w całkowicie durnej godzinie, wolałem iść wtedy do pracy. A później ofc koleś na co drugie zajęcia nie przychodził sobie, bez żadnej informacji wcześniej, bo po co, student dziennych
@pop-corn: no ej, ale to, że wykorzystali kiedyś tam jakieś optymalizacje podobne do tych w Javie nie znaczy w żadnym miejscu, że język JavaScript jest jakkolwiek spokrewniony z Javą… Nie następuje relacja jak między C++ a C.
@11mariom: faktycznie, co ty robisz na tej uczelni? XD
a tak szczerze to nie martw się. edukacja na wielu uczelniach wyższych znacznie odbiega od wyobrażeń kogoś, kto chciałby się nauczyć czegoś konkretnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iAdamM: tak, Jarek. W samym pliku chyba tego nie ma, ale od razu się przyznaję, że go nie przejrzałem dokładnie.

@JazzBlurr: pytanie - co ma potwierdzać papier jeśli na wykładach lecą takie bzdury? Ta jest potencjalnie niegroźna. Pytanie czy reszta wykładu jest równie wysokiej jakości?