Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
na tym polega właśnie dropshipping i cięcie kosztów z nim związane. Jeżeli chcesz mieć towar na stanie musisz mieć magazyn, płacić za niego, za pracowników i za 1000 innych rzeczy i telefon kosztuje 500 zł drożej. Proszę mi uwierzyć 90% naszych klientów to ludzi którym robi ogromną różnicę czy telefon kosztuje 800 czy 1100 zł. Bo zbierali na niego przez cały rok i po prostu nie mają tych 100 - 300 zł
Sklepy o profilu z wysyłką z Chin posiadają najbardziej niewdzięcznego i wymagającego w związku z czym obsługa klienta i sklepu na prawdę musi stać na najwyższym poziomie aby zażegnywać konflikty które spływają z każdego kąta. Na prawdę masę ludzi potrafi dzwonić każdego dnia z płaczem bo dopiero po zakupie przeczytali, że paczka z Chin idzie i jak już zobaczyli, że z Chin to są pewni na 100% że ich okradliśmy ;-) Dla
@ultragsm: wystarczy przy skladaniu zamowienian podac ptaszek. zgadzam se na wysylke z chin. wiem o mozliwosci doplacenia cla. i po klopocie i takb50% z tych marud zaakceptuje warunki z chytrosci.
Ja zamówiłem misiac temu. 8 listopada dostalem numer przesyłki. 23 listopada pojawil sie numer w trakingu poczty estonskiej ze statusem czekamy na paczke z tego co mowili wytrawni kupujacy z chin. Jak tylko paczka pojawi sie na w porcie bramkach w
Teraz na ich na stronie pojawił się całkowicie inny numer przewozowy niż podali mi w mailu. Świetnie.... To jest już kpina z kabaretem.
Jak dotąd tylko przyglądałem się tematowi. Zamówiłem dwa telefony 03.11.2016. Przesyłka wyszła z Azji 08.11(ponoć). Dopiero jak dotarła do Estonii zaczął działać numer do śledzenia paczki. Wczoraj paczka dotarła do mojego miasta i natychmiast została przejęta przez Urząd Celny. Mało tego, pani, z którą rozmawiałem zważyła paczkę i wyszło sporo poniżej 400 gramów. Czyli: a) albo wysłali 1 telefon, b) wysłali dwa, spakowane jak śledzie jeden na drugim bez żadnego osprzętu. W
To jestem chyba jedyną osobą, która dostała dwa numery przewozowe, pytanie który jest prawdziwy, a może żaden... Wyzywając kogoś od biedaków, Polaków cebulaków może warto by popatrzeć w lustro...
@Desotho: jaki miales status jak dotarła do estonii ?
Zamawialem w tym samym czasie w tym samym czasie dostałem numer przewozowy i ze statusu na stronie poczty estońskiej to oni czekają na paczke w chinach.
OD 23.11 mam status Saving. co w opisie statusów znaczy "przekazanie przesyłki pocztowej od nadawcy do operatora pocztowego", co znowu z weryfikowałem u wytrwanych zamawiaczy z chin znaczy tylko tyle ze Poczta estońska wie ze taka
@skartabel: Status: nadejście przesyłki do Estonii (Talin) i od razu wyjście przesyłki do Warszawy do której to wlokła się przez tydzień. Dziś dostałem list z UC, masa przesyłki do 340 gramów :-)
30 listopada status przesyłki na stronie poczty polskiej zmieniony na wysłanie z Amsterdamu. 4 grudnia WER Warszawa nadejście przesyłki, dzisiaj czyli 5 grudnia WER Warszawa wysłanie przesyłki. Najwyraźniej urząd celny paczka przeszła. Na dniach powinna być. Oczywiście sprawdzę czy telefon jest okej i oryginalny. Dam znać w piątek.