Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@skejdz: Masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, a jak to nie pomoże to idziesz na policję i zgłaszasz oszustwo. Póki co pisz maile i może uda się kasę odzyskać bez bólu.
@Kargaroth: znaczy, sytuacja wygląda tak, że zamówiłem telefon we wtorek. spoko super zadowolony byłem, ale zaczelo mnie ciekawic dlaczego u nich kosztuje 600 zł, a na allegro zaczynaja sie od 1k, wiec zaczalem szukac. we wtorek nic nie znalazłe, ale wczoraj na jakims forum znalazłem, że strona fejkowa i, że goście zbieraja hajsy na lewe konto i telefonu nawet nie wysyłają, gośc juz 3 tygodnie czeka, niby idzie z singapuru, ale
@skejdz: i wcześniej Cię nie zaciekawiło czemu niby sprzedają sprzęt za półdarmo i jeszcze muszą jakoś na tym zarobić? Gratuluję swoją drogą :)

Piszesz maile że chcesz odstąpić od umowy kupna sprzedaży, a jak nie odzyskasz pieniędzy to zgłaszasz sprawę na policję. Jak po paru dniach nie będzie odzewu to zgłaszasz sprawę na policję. Nie wiem gdzie tu jest jakaś filozofia.
Może kasę odzyskasz polubownie, a może odzyskasz za dwa lata
@Kargaroth: zaciekawiło mnie, ale nigdzie na zadnym forum nic nie znalazłem, było u nich napisane, że telefon sprowadzaja z zagranicy. jedyne co było to 100 pozytywów na opineo, wczoraj pojawiła się jedna negatywna, akurat dzień po tym jak zamówiłem ;<
@aleola: aktualnie wciąż czekam na przesyłkę, pisałem do nich e-mail i odpisali mi, że do miesiąca ma telefon przyjść, jeśli nie przyjdzie to napisze do nich o zwrot pieniędzy. Jeśli nie oddadzą to kieruję sprawę na policję
Ja popelniłam nieopatrznie ten błąd :/ Własnie udało mi się dodzwonić do biura obsługi klienta. Rozmowa była straszna, kobieta nie chciała się przedstawić, zwodziła mnie, wmawiała bzdury dotyczące obsługi klienta.
Po niewczasie sprawdziłam na Google Street View, gdzie znajduje się ich biuro - to jakieś ugory.
Trzeba sprawę jak najszybciej zgłosić na policję.
w środę mija miesiąc jak zamówiłem telefon, napisałem do nich e-mail, że jeżeli telefon nie przyjdzie mają zwrócić mi hajsy, a jak nie to zgłaszam sprawę na policję - nie odpisali(,)
@skejdz: dzwoniłam dziś, mają jakąś nowa osobę na infolinii. "Czekać spokojnie, przesyłka powinna dotrzeć jutro lub w ciągu kilku dni, regulaminowy czas dostawy to 40 dni roboczych, ktore jeszcze nie minęły" czyli nic nowego