Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
Jeżeli @ultragsm i i-telefony to ta sama firma to ciekawe. Tak się składa że zamówiłem telefon na stronie i-telefony 1 lutego i jeszcze tego samego dnia zaksięgowali moją wpłatę. Mimo iż w ich regulaminie i mailu od nich jest napisane że 40 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty to maksymalna ilość czasu realizacji zamówienia, to w momencie pisania wiadomości mija 51 dzień a o przesyłce nie mam żadnej wieści. 1 kwietnia napisałem do
@Mateshu: poczytaj cały wątek. To nie jest ciekawe, tak działają oszuści. Najprawdopodobniej, albo w ogóle nie dostaniesz telefonu albo będziesz miał szczescie jak ja i dojdzie jakis chinski refurb - u mnie na szczescie dziala ale ile nerwów to zjadło....
Z facebooka już ich profil zniknął, pewnie nieźle na tych trolli ludzie nadawali, że nie chciało im się z nimi gadać, to swoją stronę usunęli bo przecież psują im "dobre imię firmy" - jak to twierdzi ultragsm na swoich pseudo oświadczeniach.
@ic2d: hej ja zamówiłem telefon w @ultragsm do dziś wiszą mi pieniądze. Telefon odesłałem do Chin i paczka doszła a pieniędzy od 2 miesięcy nie ma. Chyba powatyguje się do prywatnego mieszkania ma Sołtysowska do Pani Agnieszki B. Lub Pana Marcina. Kiedy oddajcie kasę napisałem na we wszystkie miejsca powiązane w pon zgłaszam na policję i do federacji konsumentów.
@olderoc Cześć. U mnie sytuacja podobna. Zamówienie z listopada które zatrzymano na cle a już pod koniec stycznia zostało dostarczone s powrotem do magazynu i dalej bez kasy. Kontaktu zero zamietli się pod dywan.
I-telefony i Ultragsm to jedno i to samo. Utworzyli to pierwsze, po to drugie już było tak obsmarowane, że nikt o zdrowych zmysłach nic tam nie kupi. Za jakiś czas powstanie jeszcze coś innego, bo i-telefony już też "wyrobiły sobie markę" :)
ja nadal czekam na swoją przsyłkę oczywiście namieszali jak zwykle zamówienie widniało nas stronie jako anulowane pracownik od nich napisał żeby podać dane do zwrotu więc tak zrobiłam po czym po 2dniach okazało się że zamówienie zostało wznowione jako zapłacone przelewem zwykłym więc zapewne moje dane zostały w tym podane. Kontakt był ze sklepem do momentu aż poprosiłam o nr trackingowy przesyłki do tej pory go nie otrzymałam...
Witam. Nawiązałam kontakt z Polsatem i są zainteresowani tematem. Do realizacji potrzebują około 7 osób, które wystąpią przed kamerą i opowiedzą o całej sytuacji. Ja straciłam 2199,99 zl i czekam na pieniądze już pół roku i jestem pewna, że pieniędzy nie dostanę bez interwencji. Proszę o kontakt osoby zainteresowane: liszewskalaura@gmail.com .