Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@gruszekg: zdajesz sobie sprawe że tą informacją uwiarygodniłeś ta firmę ? gdyby byli to topowi oszuści to pewnie by nie oddali opowiadając ze przesyłka poszła.
Reszta userów stworzona na potrzeby tej dyskusji, na wykopie 1-2 miesiące.
Też zamówiłem telefon na ultragsm. Niestety regulamin przeczytałem dopiero, po przesłaniu pieniędzy(to było głupie), gdy opóźniało się wysłanie paczki. Jak dowiedziałem się, że paczki są wysłane z zagranicy i jest bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę, zrezygnowałem e-mailowo z zamówienia. Udało mi się to zrobić przed jej wysłaniem. Kontaktowałem się ze sklepem telefonicznie, e-mailowo i przez czat. Obsługa nie wydawała się zbyt kompetentna, ale starała się pomóc. Kilkukrotnie zapewniano mnie, że pieniądze
Witam Wszystkich, co prawda ja nic nie kupiłem w tym wspaniałym sklepie, ale zrobił to mój ojciec. Szukał iphona 6s a ja wysłałem mu linka (przez to czuje się odpowiedzialny), on od razu kupił, bo myślał, że wszystko sprawdziłem. Jak przeczytałem regulamin to było już za późno. Kontaktowałem się ze sklepem 2x, raz jako potencjalny klient, drugi raz (przedwczoraj) w sprawie zamówienia. Oczywiście zrezygnować już nie można (z potrąceniem tej ich prowizji
@aleola mój status przesyłki wygląda tak : Zatrzymanie przez urząd celny 2016-11-24 16:20 WER Warszawa. Też tak miałas? czy to znaczy,że dostane list w najbliższym czasie i wskazanie do zapłaty cła?
@KochamEwe: że są niekompetentni. Udowadniałam, ze ludzie na infolinii mówią coś innego niż ci opisujący na maile, a osoby odpowiadające na opineo to wg inna bajka. Wystawialam opinie z roznych adresów email.