Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
To teoretycznie powinieneś dostać szybciej ode mnie. To jak możesz to napisz czy wszystko ok, czy imei zgodny z pudełkiem, tacką na kartę sim i tym co wyświetla telefon i jak go widzi infolinia appla czy jako nowy czy refurb. Bo jak będzie wszystko ok (w co wątpię) to będę namawiał ojca żeby go zostawił. Wyjdzie na tym gorzej jakby kupił w ispocie i wziął fakturę ale lepiej być kilka setek w
@plato: Tak, jak dojdzie to sprawdze Zgodność wszystkich IMEi ( na obudowie , opakowanie, plyta glowna) i dam znac , ale watpie ze bedzie ok. sprawdze tez zgodnosc na stronie apple. Dziwnie masz , bo na dole pisze ze singapur to kraj docelowy, a tak przeciez nie jest...
@Kuba_999: ja już sam nie wiem, na stronie Poczty Polskiej jest ok, widać to na zrzucie kilka postów wyżej. Natomiast masz trochę racji, że to wygląda jak zwrot ale daty się nie zgadzają, bo zauważ że 23.11 wysłana z Singapuru a 27.11 pojawiła się w Polsce. Ostatnie zdarzenie jest przybycie do miejsca przeznaczenia (destination post). To bardziej wygląda jakby na tej stronie był popierdzielony kraj pochodzenia a kraj docelowy, albo tylko
Ale te wszystkie rzeczy dowodzą, że cos jest mocno nie halo. Nakładają na przesyłki cła, idą ponad miesiąc, rożne daty, niezgodność z gwarancją, adres sklepu to pole... Naprawde przegięcie
@plato daj znac jak twoj tata odbierze paczke niech sprawdzi wszysko i napisz tutaj czy zamowienie bylo kompletne i czy tel to refurb czy sie zgadza imei i reszta parametrow
@giovanna-goia: JA widzę tylko zrzut wyszukania hasła ultragsm i ze znajduje nasze dyskusje na wykopie :D
moja przesyłka na estonii od 23 ze statusem "Saadetise andmed registreeriti süsteemi". TO jakiej jaja, na angileski tlumaczą ten status "Saving"
@skartabel: Przy opisie strony www.ulrtagsm.pl jest dopisek - największy sklep w Polsce. To jest pierwszy link w wyszukiwarce (na zrzucie widoczny). Przeczytaj wszystkie napisy co są na zrzucie na fioletowo w wynikach wyszukiwarki :)
@giovanna-goia: Ja dostalem maila z numerem przesyłki i stroną do sledzenia 3 tygodnie od złożenia zamówienia i opłacenia. Teraz mam status paczki na śledzeniu przesyłek na stronie poczty polskiej ze została wysłana z Amsterdamu do Polski. Czekam i dam znać czy wgl doszło i czy nie podróba w środku. Ale nawet jeśli bedę mieć oryginalny telefon to nie wiem czy zatrzymać bo gwarancji i tak pewnie realnej nie ma , a
@plato: a co zamawiales ? Moja od 23.11 leży w Omniva na Estonii, albo dopiero wtedy została wysłana z chin bo informacji o nadaniu nie mam żadnej.
Ktoś pisał ze WER Warszawa to sortownia w której jeszcze moga o clić i o vatować.
Jeszcze jedno pisało że gwarnacja jest 24 miesiące, nie ma informacji ze producenta, a w regulaminach jest napisane ze to ich gwarancja serwisowa.
Nie wiem czy dasz rade
@skartabel: dam radę podważyć bo na moim zamówieniu był rok producenta (wrzucałem tutaj zrzut ekranu), a poza tym mam maile od nich, w których piszą że to ich błąd i że przepraszają i że nie będą robić problemu ze zwrotem.