Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
@Kuba_999: Ultragsm to tylko posrednik tego co ty mozesz zrobic sam na alliexpress. Umiesz to ogarnąć mozesz zamowic sam, tez nie bedzie sklepu ani adresu w polsce. Tez mozesz dostac telefon z dystrybucji usa albo azji, albo zupelnie inny. towar pakuja chinczycy a nie pracownicy sklepu. Jedna rzecz w ktorej sie zgadzam ze sklepem nie ma fizycznej możliwość zeby w takiej cenie sprzet sprzedawac jak sklep stacjonarny. sa fora na ktorych
Skartabel nazywamy to "cłem" bo klienci tak to potocznie nazywają gdyż pisze do nich urząd celny. Wiadomo, że chodzi podatek VAT 23% i tak jest to około 3% zamówień, na pewno nie więcej niż 5% bo mamy statystyki zależy jaki miesiąc. Niestety osoba która dostaje paczkę bez odprawy celnej zapomina i nawet nie wie, że taka odprawa mogła się jej przydarzyć, natomiast 90% osób które trafi na odprawę celną zawsze ma w
Osobie która znajdzie sklep jak nasz w którym lepiej i wyraźniej opisane są warunki dostawy i realizacji całego zamówienia zafundujemy iphony 6s. Nie ma takiego drugiego sklep który podchodzić tak fair do klientów jak my w tej branży. Wszystkie sklepy konkurencyjne piszą o czasie dostawy tylko w regulaminie małym druczkiem,a my mamy wielkie zakładki na głównej stronie. O cle i vacie już nie wspomnę.
@ultragsm: dużo rzeczy zamawiałem z chin i czas dostawy był od dwóch tygodni do dwóch miesięcy u was czekałem miesiąc i wszystko było tak jak powinno być , jak przeczytałem ten temat to się troche zaniepokoiłem bo ludzie piszą takie negatywne opinie ,ludzie chyba nie są gotowi na tego typu zakupy i nie rozumieją że towary nie są w polsce tylko za granicą i czas dostawy jest z tego powodu dłuższy
Miesiąc czekałam cierpliwie na telefon Od dwóch dni nie mogę dodzwonić się do sklepu.Na wiadomość email sklep również nie odpowiedział Moja paczka czeka w Warszawie na dopłatę. Gdybym wiedziała, że biorę udział w loterii nie kupiłabym losu za 370 zł
Plato u nas też to pisze tak samo wyraźnie jak u nich do tego o cle. Oni o cle już nie piszą. Co więcej jak wejdziesz w zakładkę dostawa i płatność to tam już nie ma podanego czasu dostawy. Poza tym jest to allegro nie sklep internetowy więc nie mają jak ukrywać informacji bo nie mają podstron.
Elnino ludzie rozumieją do czasu kiedy nie trafi na nich, że muszą dopłacić Vat. Wtedy się kończy zabawa i czują się pokrzywdzeni, że to akurat im się nie udało. To tak jak byś dziecku kazał siedzieć w koncie, a cała klasa by się bawiła i klaskała.
@ultragsm: skoro w końcu zostałem zauważony to chciałem poinformować, że nie mam do Was pretensji o czas wysyłki, wielokrotnie kupowałem coś z Chin i wiem ile wynosi czas dostawy itp, przy założeniu, że moja paczka jest w Warszawie w Urzędzie Celnym to czas i tak jest niezły, natomiast mam pretensje odnośnie błędnej informacji odnośnie gwarancji dotyczącej iphona 6s, gdybym od początku wiedział, że jest to gwarancja serwisowa a nie producenta (tak
wequaz dlatego żeby aby telefony były w tej cenie to nie możemy sobie pozwolić na zatrudnienie 100 osób. Mamy tyle pracy i telefonów od was, a są one priorytetowe, że po prostu nie mamy czasu wklepywać numerów przesyłek na bieżąco. Jeszcze musimy tracić czas na pisanie tutaj z wami bo niczego nie rozumiecie i szukacie spisku. Płacąc prawie za telefon od 30 do 50% mniej niż w salonienie oczekujecie obsługi i innych
Poza tym paczka fizycznie z Chin do Polski idzie około 10-12 dni!! Paczki wysyłane są interwałami raz na 2-3 tygodnie. Jeżeli ktoś trafi w interwał to wysyłkę może mieć w ciągu 2-3 dni i paczkę ma u siebie w ciągu max 14-20 dni. Jeżeli klient akurat zamówi u nas towar po interwale wysyłkowym to musi na kolejną wysyłkę czekać te 3 tygodnie plus samo doręczenie około 2 tygodni. Stąd się bierze te
Stąd właśnie czas dostawy od 10 do 35 dnie roboczych. Średnio 16-18! Jak się ktoś wstrzeli ma do 2 tygodni. Jak ktoś kupi zaraz po wysyłce do Polski to raczej będzie czekał na swoją paczkę trochę ponad miesiąc. Nie da się tego inaczej robić.