Wpis z mikrobloga

Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piasecka dołączyła do białego protestu:

Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #bialyprotest #jestemzazyciem http://www.mamaniejestsama.pl


Biały protest jest akcją środowisk pro-life, zorganizowaną w odpowiedzi na tzw. czarne protesty. Ma popierać wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji.
#tvpis #tvrepublika #czarnyprotest #aborcja
rybitwa_ - Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piaseck...

źródło: comment_p2a3slPHrpdQ0dGK4bP6VJOqw0ceY6oZ.jpg

Pobierz
  • 165
@rybitwa_: Pomijajac sens (a raczej jego brak) bialego protestu to publiczne pytanie kobiety w ciazy czy to ciaza z gwaltu, kazirodcza czy normalna nawet jesli z intencja zwrocenia uwagi na dany problem jest moralnym dnem i #!$%@?. Facet ktory zadalby takie pytanie na zywo jakiejs kobiecie w ciązy szybko przekonalby sie ze "jelop" to tak naprawde minimum tego na co zasluguje jako dno moralne i śmieć. Jestem za aborcją w określonych
@Klepajro: Idiotka bo ma idiotyczne przekonania. Jak ktoś mówi idiotyzmy to jest idiotą. Proste. Jak ktoś będzie się upierał że 2+2=19 i starał się do tego przekonać innych to też oznacza że jest idiotą.
Nie każde upieranie się jest okazywaniem "swojego zdania i przekonań".
Ona jest idiotką bo pokazuje publicznie jak gardzi każdą wolną kobietą. W tym sobą. No ale hajs nie śmierdzi.
@rybitwa_: a ja jestem na końcówce ciąży i w poniedziałek (o ile córa nie popsuje mi planów wybierając się na świat;) będę wspierać #czarnyprotest. Bo tu nie chodzi o to co ja bym zrobiła - tylko o możliwość wyboru. Ja jestem w zdrowej, chcianej, wyczekanej ciąży, nie mam pojęcia co bym zrobiła gdyby było inaczej. Ale chciałabym mieć wybór. Chcę, żeby kobiety w trudnych sytuacjach miały wybór. Żeby lekarze nie
Czyli cały świat nie ma racji w podejściu do aborcji a jedynie te dziukusy plus Polska mają?


@dziaru: Już odchodząc od tematu, serio nie potrafisz znaleźć przypadków, gdzie cały tzw. "cywilizowany świat" nie miał racji? Sytuacja gejów, niewolnictwo, brak praw wyborczych kobiet? Oczywiście, że cały świat może nie mieć racji.

@Karol-tWoj-przyjaciel: @dasto123: Czarny Protest jest manifestacją również za liberalizacją aborcji, nie tylko przeciwko większym restykcjom. Warto posłuchać co postulują