Wpis z mikrobloga

Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piasecka dołączyła do białego protestu:

Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #bialyprotest #jestemzazyciem http://www.mamaniejestsama.pl


Biały protest jest akcją środowisk pro-life, zorganizowaną w odpowiedzi na tzw. czarne protesty. Ma popierać wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji.
#tvpis #tvrepublika #czarnyprotest #aborcja
rybitwa_ - Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piaseck...

źródło: comment_p2a3slPHrpdQ0dGK4bP6VJOqw0ceY6oZ.jpg

Pobierz
  • 165
studiowałem z Martą - zaskakująco dużo sobie dopowiedziałaś. nie ulegaj więcej projekcji ;]

@michalkosecki: Ok, może ona nie jest zamożna, ale nie jest z rodziny niezamożnej. Warszawa to nie cała Polska, są takie domy, gdzie nawet leczenie ortodontyczne jest nieosiągalnym luksusem.
Mają z mężem kawiarnię w atrakcyjnym miejscu, przy kościele - naprawdę, wiele znasz par dwudziestoparolatków, których stać na wynajęcie i urządzenie lokalu? Tuż po studiach? Na podróż poślubną na Dominikanę?
Bogata paniusia protestująca przeciwko aborcji, to tak jak bogacz protestujący przeciwko wydawaniu jedzenia biednym.


@Karol-tWoj-przyjaciel: Aha czyli w tej dyskusji chodzi jednak o względy ekonomiczne? To takie zabawne jak wychodząc w rozmowie na ten temat od praw kobiet po chwili padają argumenty "A co jeżeli dziecko miałoby urodzić się w biedzie czy patologii". " A co jeżeli matka nie umiałaby dać dziecku szczęścia". Tak. Lepiej je zabić. Co te ludzie to
Mam też starszego syna - gdyby druga ciąża zagrażała mojemu życiu, chciałabym móc wybrać (straszny to wybór ale mój i tylko mój a nie polityków czy księży) co zrobię - czy zaryzykuję osierocenie jednego dziecka czy usunę ciążę.


@oh_cherry: Przecież nawet ta ultra-restrykcyjna ustawa zakłada taki wybór. Ludzie, czemu protestujecie przeciwko rzeczom, których nawet nie czytaliście? A wiesz jaki procent zgwałconych kobiet zachodzi w ciążę? A jaka część tych kobiet decyduje
johny-kalesonny - > Mam też starszego syna - gdyby druga ciąża zagrażała mojemu życiu...
@agaciksa: To niech się kur*a zabezpiecza. Sorry, ale ciąża to nie wypadek losowy i o ile jestem w stanie zrozumieć postulaty związane z gwałtem, zagrożeniem życia i deformacją płodu to coś takiego to zwykłe skur****wo i robienie z aborcji doraźnej metody na brak mózgu. Właśnie przeciwdziałanie takim gówno-logikom to szeroki skutek ustawowej ochrony życia, to że tracą na tym Ci rzeczywiście zagrożeni jednym ze wspomnianych wcześniej wypadków to tylko efekt takiego
@agaciksa widzę, że odwaga cywilna na wysokim poziomie i edytujesz sobie komentarze w trakcie mojego na nie odpisywania. Publikuję Twój komentarz o pierwotnej treści do którego się odnosiłem "SuchyNurek: to idź zapytaj jakiejś biednej matki, która ledwo wiąże koniec z końcem czy chciałaby urodzić kolejne dziecko".