Wpis z mikrobloga

Pojechałbym sobie na studia z #wroclaw do #warszawa bo już mi się tutaj nudzi. Zajebisty zastój w życiu i kij wie w którą stronę ruszyć.

I jak już pisałem... pojechałbym, jest nawet fajna uczelnia - Łazarskiego, która mi się podoba, no ale liczą sobie solidnie za każdy rok. Poza tym... nie znam tam nikogo, więc pewnie ciężko byłoby znaleźć jakieś mieszkanie i pracę. A $$$ brak.

Chyba zostanę sobie dalej bordo i będę tak sobie powoli żył.

#gorzkiezale #studia #studbaza #studbazaproblems #filozoficznerozkminy
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beer_man: Ale to 600 zł to za kawalerkę całą? A gdzieś w pobliżu stacji metra takie dwupokojowe coś to jakie kwoty? Żeby było np. na dwie, trzy osoby choćby.
  • Odpowiedz
@nodikv: Jak masz doświadczenie to tak, jak nie to kombinuj, czasem ma się to szczęście i ktoś Cie przyjmie. 600 to kawalerka pod WWA, myślę, że za 3 os znajdziesz jakieś 2 pokojowe w Warszawie, ale centrum i mokotów odpuść bo drogo, bardziej jakieś bielany, wola, targówek, ew. praga południe
  • Odpowiedz
@dzolll: Tak ogólnie to i ja wolę Wrocław. Po prostu przez te kilkanaście lat życia mi zbrzydł, a może tylko po prostu ostatnio mam takie myśli. Żyć w Warszawie bym nie chciał, ale pomieszkać te 5 lat bym mógł :P
  • Odpowiedz
@dzolll: Byłem kilka razy i bardzo mi się nie podoba ;) Na 4 razy za każdym wydawał mi się brudny i mało nowoczesny jakoś. Bez urazy dla mieszkańców Poznania oczywiscie ;) Kwestia gustu po prostu.

No i w Poz chyba nie ma żadnej fajnej uczelni z prawem.
  • Odpowiedz
@dzolll: |Co śmieszniejsze, prawo mnie po prostu interesuje, ale wcale ni jest kierunkiem marzeń (bo takiego nie mam ;) ) i we Wro wcale się na nie nie wybieram :) Ale gdybym się zdecydował na Warszawę to poszedłbym na prawo właśnie.
  • Odpowiedz
@nodikv: jeśli masz jakąś rodzinę/znajomych którzy Cię poprą to korzystaj :) bo po tym kierunku tylko wybitni lub z plecami mogą coś osiągnąć
  • Odpowiedz