Wpis z mikrobloga

Pojechałbym sobie na studia z #wroclaw do #warszawa bo już mi się tutaj nudzi. Zajebisty zastój w życiu i kij wie w którą stronę ruszyć.

I jak już pisałem... pojechałbym, jest nawet fajna uczelnia - Łazarskiego, która mi się podoba, no ale liczą sobie solidnie za każdy rok. Poza tym... nie znam tam nikogo, więc pewnie ciężko byłoby znaleźć jakieś mieszkanie i pracę. A $$$ brak.

Chyba zostanę sobie dalej bordo i będę tak sobie powoli żył.

#gorzkiezale #studia #studbaza #studbazaproblems #filozoficznerozkminy
  • 37
  • Odpowiedz
@asdasty: Szukam sobie czegoś, ale nie mam jakiejś wybitnej motywacji, bo i tak nie miałbym na co wydać. Poza tym nie w tym tkwi największy problem, co opisałem wyzej.
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: No właśnie nic nie robię - skończyłem edukację w techbazie i wybieram się na studia. Nic poza tym się nie dzieje. -.- To jest dobijające. I już mnie tu coraz mniej trzyma.

@dzolll: I tak bym pewnie wrócił do Wro, bo tu mam rodzinkę, a ja bardzo rodzinny jestem ;) Niemniej mam teraz ochotę zmienić otoczenie i zrobić coś nowego w swoim życiu, bo to co obecne
  • Odpowiedz
@miesnakrowa: Jestem bordo tylko z koloru. Łamię wszystkie stereotypy bordo. Choć ostatnio faktycznie - z nudów i braku perspektyw siedze na tym kompie i się nudzę. Tylko ja właśnie tak nie potrafię, stąd cała sytuacja i ten wpis.
  • Odpowiedz
Ciężko znaleźć pracę w Warszawie? I jakie są +/- ceny małych kawalerek z obojętnie jak dalekim, ale jednak dojazdem metrem czy czymś do centrum?
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Kolejny, który się dziwi ;) Skąd przekonanie, że mógłbym być starszy? ;)

No właśnie średnio mam możliwość ze względu na brak petrodolarów, a nawet dolarów i złotówek.
  • Odpowiedz
@beer_man: Z pewnością łatwniej niż ludziom po LO ;) A przecież tacy też chyba do Warszawy przyjeżdżają, co? ;) Az tak tragicznie?

@miesnakrowa: Tak właśnie myślałem, że raczej mocna drożyzna i ciężko przeczyć. Stąd cały problem, bo gdyby było łatwo i dało się znaleźć pracę na około 2 k. to bym przemyślał, bo wtedy ogarnąłbym studia i mieszkanie.
  • Odpowiedz