Wpis z mikrobloga

Hej jestem tu nowy, mimo że wykop przeglądam regularnie. Pytanie to kieruje do #rozowepaski, czy jest może jakaś #mirabelka z Warszawy (lub innej części kraju), która szuka #niebieskipasek? Coś o mnie- Level 23, dostałem się właśnie na studia Magisterskie, przez ostatnie 2 lata mieszkałem w 3 krajach (obecnie jestem w 4 i wracam za kilka tygodni i z tego powodu miałem problemy z jakimkolwiek związkiem, żadna nie wytrzyma przecież przez 3- 4 miesiące sama) i największy mój defekt czyli 170 cm, ale ponoć nadrabiam serdecznością i dystansem do siebie. Wiem że jest dzisiaj #tinder, #badoo oraz #zaadoptujfaceta, ale mam dosyć Warszawianek dla których liczą się ilość like, produkty apple i #!$%@? umysłowe. Jeśli cię to zainteresowało wyślij swoje CV na Priv, na pewno się skontaktuje ( ͡ ͜ʖ ͡).

#pytanie #warszawa #pierwszyraz #tinder #badoo #zaadoptujfaceta #rozowepaski #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
Ale zwiedziłem też dużo innych krajów po drodze jak: Gruzja, Izrael, Macedonia, Serbia, Rumunia, Słowacja, Węgry, Austria, Niemcy. #chwalesie ale to dla tego, że naprawdę miałem tak powalone przygody i gdyby nie zdjęcia to ktoś mógł by powiedzieć, że zmyślam. :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Johnny_S Tak, to prawda, Kardamena ma swój urok. W tym roku byłam, niestety tylko urlopowo u rodziny. Jeśli będziesz czegoś potrzebował, daj znać, mam tam trochę znajomych.
  • Odpowiedz
@MJURAAA i w sumie nadal mógłby chcieć fajnego słoika,ale często źle się szuka
Fajne poznałem na szybkie randki i Edarling
To drugie to nje dla biedaków przez co brak sebow i karyn.
  • Odpowiedz
@vasil: nie jestem w grze od jakiegoś czasu, ale pamiętam swoje batalie z młotkami z Tindera. No dramat. Trzeba się długo naszukać, żeby znaleźć kogoś w ogóle wartego uwagi.
  • Odpowiedz
@MJURAAA no dlatego dziwię si by tam serio coś szukać, coraz mniejszy szacunek czuje do ludzi i par z tinder mając na uwadze lepiej dopasowane miejsca. Coś jak pracs,nic złego pracować w biedronce, ale jednak menadżer to zacniejsze i świadczy o większym nakładzie pracy niż lewo / prawo
  • Odpowiedz
@Johnny_S: i dalej nie znalazłeś panny? wcale się nie dziwię, wylazłeś na buca, który tylko mówi gdzie był, co robił. a jakie inne są złe. nie wiem po co stereotypujesz, to tak jakbym wymieniła ci kraje w których byłam i będę przez to lepsza od innych. a tak na serio, wystarczy być miłym. to tak dużo i niedużo.
  • Odpowiedz
@lunaria: lubie podróże, to mam to ukrywać? Jestem raczej dumny z tego powodu bo moge powiedzieć cos o kraju w ktorym nie kazdy byl, cos nowego i interesującego. Gdzie tu bucowatosc? To o czym mam rozmawiac? O kolorze nieba wczoraj? Nigdzie nie generalizuje jestem raczej otwarty na nowe osoby ale jak ktos nie ma nic dopowiedzenia ciekawego to o czym mam gadac?
  • Odpowiedz