Wpis z mikrobloga

ocho, mądrości wykopu! Istnieją pary, które się nie zdradzają i nie potrzebują takich wymysłów

@UndaMarina Ciekawe że akurat kobieta mówi że to wymysły. Praktyka niestety pokazuje, że zwłaszcza ci co najbardziej ufali, dostali po dupie wychowując nieswoje dziecko.
Jeśli nic to nie boli, to co przeszkadza mieć takie wyniki robione obligatoryjne? Spadnie zaufanie społeczne? Jeśli tak to tylko do puszczalskich #!$%@? i ich fagasów (oni też dostaną po dupie w takiej
  • Odpowiedz
Co moze zrobic facet ktory bez wiedzy matki dziecka zrobił badania DNA i mu wyszło że dziecko nie jest niego tak by nie płacić żadnych alimentów?
  • Odpowiedz
@Asterling: Na to, żeby się zorientować, że coś niehalo nigdy nie jest za późno ;) Lepiej późno niż wcale. A stracony hajs? Trzeba było rozważniej dobierać partnerkę. A nie latać za takimi ruhannami a później problem.
  • Odpowiedz
"chciałabym zobaczyć mirka, który mówi kobiecie, z którą zamierza uprawiać seks, że jeśli ją zapłodni, to ona będzie musiała zrobić testy na ojcostwo, żeby miał pewność, że nie skoczyła sobie w bok XD"

@UndaMarina: wytłumaczyć dlaczego, patrzeć jak ona wychodzi, cieszyć się że z twojego życia poszła sobie potencjalnie chętna na bolca na boku
  • Odpowiedz
Zastanawiam się tylko w jakich domach się wychowaliście skoro jesteście tak emocjonalnie upośledzeni pod tym względem.


@StarsThief: To się bierze z czysto materialnego pojmowania świata. Według ewolucji wygra ten który przekaże swoje geny jak najdalej. To jedyne kryterium.
  • Odpowiedz
@Asterling Ty trollujesz czy na prawdę nie rozumiesz tego że pomaganie randomowemu bezdomnemu/relacje z sąsiadem a wychowywanie przez 10 lat dziecka, wytworzenie z nim więzi emocjonalnej, patrzenie jak dorasta itp. to zupełnie coś innego?
  • Odpowiedz
chciałabym zobaczyć mirka, który mówi kobiecie, z którą zamierza uprawiać seks, że jeśli ją zapłodni, to ona będzie musiała zrobić testy na ojcostwo, żeby miał pewność, że nie skoczyła sobie w bok XD


@UndaMarina: Ja chciałbym zobaczyć mirabelkę, która mówi facetowi z którym zamierza wspólnie mieszkać jak powinien prawidłowo myć naczynia xD

Tworzysz absurdalne sytuacje, które niczego nie dowodzą.
  • Odpowiedz
@kiera1: Nie napisała, że ma płacić, a że ma w dupie dobro dziecka xD Jak wychowujesz dziecko 10 lat, nawet jeśli nie jest twoje, to przez 10 lat tworzy się więź rodzinna. Trzeba być niezłym #!$%@?, żeby nagle olać takie dziecko
  • Odpowiedz
@steven44: mirko - sami dojrzali eksperci od związków, wychowania dzieci i życia. xDDDD dziecko nie moje, więc najlepiej na śmietnik #!$%@?ć albo zabić, no bo przecież NIE MOJE!!!111oneoneoneon co ja się bende pszejmować guwniakiem.
  • Odpowiedz
@kiera1:

A czy ma go obchodzic dobro dziecka? Skoro nie jest jego to go może obchodzić tyle co randomowy gowniak z Afryki, czyli nic.

O #!$%@? i to gowno ma 510 plusow. Ja #!$%@?, zwyrole same na tym portalu xD
  • Odpowiedz
znajdź kobietę, której zaufasz w tej kwestii i kiedy zajdzie w ciążę, będziesz się cieszył, że zostaniesz ojcem, a nie zastanawiał z kim się franca przespała)


@UndaMarina: tylko idioci ufają w pełni. A według mnie lepiej ufać na 100% mając wyniki testu w ręce, niż ufać na 99% na słowo.

A zaufanie działa w obie strony i jeśli partnerka będzie wymagać odemnie tak wielkiego zaufania, to ja mogę pokazać ile
  • Odpowiedz