Wpis z mikrobloga

A wystarczy nie wiązać się z pustą lalą (samemu nie być pustakiem, który takie przyciąga) bez kręgosłupa moralnego i nie olewać ewidentnych znaków, że związek się sypie. N


@UndaMarina: to po co kobietom ślub, skoro mogą dobrze wybrać partnera i mieć wszystko z glowy? Odpowiadaj na zadawane pytania, jeśli chcesz, żeby cię poważnie w dyskusji traktowano
  • Odpowiedz
w większości przypadków są wyraźne symptomy, tylko ludzie nie chcą ich zauważać.


@ninakraviz: a co jeśli jest tak, że był jeden skok w bok i z tego jest dziecko? Co wtedy?

Widzę, że różowe dużo hurr durzą o zaufaniu, żeby tylko tych testów nie było.
  • Odpowiedz
Apeluje mirków o nie wchodzenie w dyskusję z użytkowniczką @UndaMarina. Przecież z tego co pamiętam była akcja jak miała ból dupy o to, że jej niebieski nie używa octu do zmywania naczyń XD
  • Odpowiedz
@UndaMarina: #!$%@?, ale ty jesteś tępą dzidą. Sama masz #!$%@? mózgowie. Prawo do informacji, elementarna sprawiedliwość jest tylko w interesie jednego człowieka? Parafrazując to co już ktoś napisał: Jak laska zostanie sama z dzieckiem to też jej powiesz że wystarczyło nie wiązać się z #!$%@??

Jaka mizoginia? #!$%@? twój seksizm jest tak samo #!$%@? w kosmos jak mizoginia niektórych wykopków, podkreślam niektórych.

Wystarczy wiedzieć i nie olewać ewidentnych znaków. Jakich #!$%@? znaków? Tych samych które popychają niektórych mężczyzn do wychodzenia z inicjatywą testów a których ty nazwiesz #!$%@? bo przecież jak tak można w czasie ciąży, bezduszne
  • Odpowiedz
@Tical25: Tak, tylko jest różnica między karyniskiem a normalną osobą z moralnością. Karyna pójdzie na dyskoteke albo jak bedzie sama w domu to sprowadzi sobie jakiegoś ze zbiornika bo akurat ma taki humor. Po wszystkim weźmie prysznic i pomaluje sobie paznokcie. A Ty się nawet o niczym nie dowiesz. Osoba z moralnością jak już zdradza to wtedy, gdy w związku jest naprawdę źle. I zwykle ma z tego powodu wyrzuty
  • Odpowiedz
@OS7RY: informuj się prywatnie, jeśli nie wiesz z jaką kobietą żyjesz i czy przypadkiem nie puściła się bokiem, jak pracowałeś - wasza sprawa. Od normalnych ludzi trzymajcie się z daleka z takimi durnymi pomysłami.

btw. w ciąży nikt nie wykona testów na ojcostwo.
  • Odpowiedz
Tak, tylko jest różnica między karyniskiem a normalną osobą z moralnością.


@Zheta: aha, bo zdradzają tylko karyny, nie? Jak ma tipsy, mocny makijarz i chdzi do clubów to zdradza, a jak nie to nie, prawda? XD

Ile ty masz lat?
  • Odpowiedz
@Tical25
Oczywiście, ale zobacz ile takie badanie kosztuje, a wymiernych korzyści wcale nie przynosi. Masz wątpliwości, płacisz sam. Państwa nie obchodzi czyjego guwniaka wychowujesz i który z partnerów będzie płacił alimenty.
  • Odpowiedz
btw. w ciąży nikt nie wykona testów na ojcostwo.


@UndaMarina: nie kłam. Są już nieinwazyjne badania prenatalne na ojcostwo. Polegają na izolowaniu komórek dziecka z krwi matki. Okazało się, że bariera łożyskowa nie jest w stu procentach szczelna.
  • Odpowiedz
Oczywiście, ale zobacz ile takie badanie kosztuje, a wymiernych korzyści wcale nie przynosi.


@SubiektywnyImbryk: takie badanie kosztuje tyle, co dwa miesiące 500+ na jedno dziecko. A korzyści są bardzo wymierne. Między innymi mniej rozbitych rodzin, szczęśliwsze dzieciństwo dzieci mniejsze przyzwolenie społeczeństwa na niepłacenie alimentów, bo alimenciarz już nie zasłoni się przed ludźmi tym, że kobieta niby się puszczała.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Ja #!$%@?ę, ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Serio, da się żyć będąc tak ograniczonym? Gdzie napisałem o robieniu testów w czasie ciąży? Pisałem o "wyjściu z inicjatywą". Mam ci to #!$%@? narysować?

Normalnych ludzi? Ty? Chyba kpisz.

Obowiązek testów po pierwsze nie musi być opłacany z podatków. Po drugie nie musi dotyczyć tylko
  • Odpowiedz
@Tical25: Korzyści są jednak największe dla mężczyzn. Żaden rząd na takie coś nie pójdzie, bo dużo wygodniej wrobić faceta w alimenty niż płacić za to by się dowiedział, że nie jest ojcem. Nie ma sensu nawet robić sobie złudzeń.

I tak dobrze, że można u nas bez problemu robić takie testy. We Francji w małżeństwie, takie testy są całkiem zakazane.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Ja nie chcę twoich pieniędzy. Tak samo jak nie chcę aby moje pieniądze szły na twoje leczenie, badania itp. W obecnym systemie nie mam na to wpływu ale nie zmienia to faktu że nie mam ochoty płacić za twoje zdrowie. Sama se płać.

BTW: Ciekawa osobowość z ciebie. Wykopki, a szczególnie mirki to #!$%@? i mizoginy ale nie powstrzymuje cie to od wpisów typu "elo ziomeczki, 6:30 rano a
  • Odpowiedz