Wpis z mikrobloga

Jak mnie nieziemsko #!$%@?ą wszelakiej maści "skrótowce" wytwór #!$%@? ery esemesków, internetów i #!$%@? jeszcze czego.

"jkbc", "jprdl" i powszechne "cb" zamiast ciebie (#!$%@?, CB = ClanBase, liga E-sportu głupia #!$%@?), lub "bd" zamiast "bedę, będziesz, bedzie" itp. Jezu, co się dzieje z językiem? (WTF'y, lole, rotfle, pomijam bo #!$%@? to już jest popularne jak #!$%@? w dupie Biedronia)

ROZUMIEM w sms'ie kiedy #!$%@? środkiem listopada #!$%@? w deszczu, błocie, gównie, spermie, #!$%@? gradzie środkiem miasta, idą ludzie, #!$%@?ą samochody, srają gołębie i co jakiś czas meteoryt #!$%@? - napisać "zaraz bd u cb", bo #!$%@? ci telefon z łap drżących wypada, ale #!$%@? MAĆ, STO #!$%@?ÓW I KOTWICA W PLECY siedzisz w pustym pokoju o 21 i nie możesz napisać kilka #!$%@? literek więcej?!?!?!

#gorzkiezale ##!$%@? #przeklinajo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

analfabeta skrót zaimka osobowego "ciebie" napisze z małej litery


@taxi20: Nie #!$%@?, bo w nieformalnych rozmowach nie jest to obowiązkiem ani oznaką braku kultury jeśli ktoś nie pisze tego z wielkiej. @krisxor: Mnie też denerwują te wszystkie bd, cb itd... Niestety kilka osób wśród moich znajomych tego używa :|
  • Odpowiedz
@Kraker245: nie mam smutnego życia, ale owszem - #!$%@?ą mnie nieziemskie drobiazgi, czasem się boję, że mam nerwicę natręctw czy inne #!$%@? :p ale skarpetek nie zmieniam sto razy dziennie xD

@straggler: patrzę normalnie....to mnie nie #!$%@? - już nie przesadzajmy :p bo to skrót zatwierdzony w jakiś sposób przez hmmm słownik, a nie #!$%@? wymysł gimnazjalistek, bo przecież tak ciężko "rozkminić" czy pisze się "w ogóle", czy
  • Odpowiedz