Wpis z mikrobloga

Jak mnie nieziemsko #!$%@?ą wszelakiej maści "skrótowce" wytwór #!$%@? ery esemesków, internetów i #!$%@? jeszcze czego.

"jkbc", "jprdl" i powszechne "cb" zamiast ciebie (#!$%@?, CB = ClanBase, liga E-sportu głupia #!$%@?), lub "bd" zamiast "bedę, będziesz, bedzie" itp. Jezu, co się dzieje z językiem? (WTF'y, lole, rotfle, pomijam bo #!$%@? to już jest popularne jak #!$%@? w dupie Biedronia)

ROZUMIEM w sms'ie kiedy #!$%@? środkiem listopada #!$%@? w deszczu, błocie, gównie, spermie, #!$%@? gradzie środkiem miasta, idą ludzie, #!$%@?ą samochody, srają gołębie i co jakiś czas meteoryt #!$%@? - napisać "zaraz bd u cb", bo #!$%@? ci telefon z łap drżących wypada, ale #!$%@? MAĆ, STO #!$%@?ÓW I KOTWICA W PLECY siedzisz w pustym pokoju o 21 i nie możesz napisać kilka #!$%@? literek więcej?!?!?!

#gorzkiezale ##!$%@? #przeklinajo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krisxor: Szczególnie urzekłeś mnie porównaniem do ClanBase, a co do tematu to też #!$%@? mnie strzela jak w ten sposób się "wypowiada". Było to relatywnie zrozumiałe zachowanie 10 lat temu u cebulaków, którzy nie mieli pieniędzy na telefonie i ograniczali nawet spacje w SMSach byle się zmieścić w 160 znaków, ale dziś? No #!$%@? litości, klawiatury QWERTY, T9, #!$%@? muje i taryfy praktycznie darmowe naprawdę pozwalają na zwiększenie swojej smsowej
  • Odpowiedz
@krisxor: nie zauwazyles, ze to tez sie wpisuje w ten nurt :D? Tak serio to poki obie strony sie rozumieja: dlaczego nie. Jesli jedna ze stron nie rozumie, to predzej czy pozniej ktos spasuje i przerwie rozmowe.
  • Odpowiedz