Wpis z mikrobloga

mirki ostatnio umówiłem się z dziewczyną z #tinder i zabrałem ją po prostu na spacer podjeżdżając autobusem, a jak zgłodniała to wziąłem do byle jakiej knajpy. jako że jestem bogaty to nigdy nie pokazuję tego dziewczynom wiedząc że zaraz to wykorzystają dlatego udaję biedaka. no i tak jemy w jakimś dziwnym miejscu, ona taka zniesmaczona (jakby jej nie smakowało) i rozmowa zeszła oczywiście na pracę, pyta mnie czym się zajmuję, ja mówię że tym i owym, niech ona najpierw powie. no i mówi, że jest menadżerką w banku z taką wielką dumą jakby chciała pokazać że ja to dla niej za wysokie progi. potem była uszczypliwa i chamska, że nie zabrałem jej w lepsze miejsce xD zjedliśmy i dopytuje ciągle co ja robię, strasznie nie lubię takich materialistek i w końcu mówię, że handluję nieruchomościami. zdziwiła się i pyta czy z tego da się wyżyć to mówię jej, że nie narzekam. poszliśmy dalej, jeszcze chciałem porozmawiać, ale ona już gada że musi chyba lecieć i poszliśmy na parking, okazało się, że też tam zaparkowała i tak podchodzi do swojego auta, zwykłego Citroena i z takim uśmieszkiem że ooo patrz co ja mam za auto. no to mówię, że spoko, odchodzę parę metrów do swojego Porsche bez dachu, normalnie pękła jej dupa jak to zobaczyła i nagle chciała ze mną zostać ale ja już pojechałem xD jak ja nie cierpię takich kobiet
#randkujzwykopem #oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 99
@Sztenberger: to nie jest nic zlego ze sie patrzy na status materialny. Bo tozumny czlowiek potrafi sie ustawic w zyciu i jest to duza wskazówka w ocenie osobowosci partnera. Jestes #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mulen: ale po co mnie koleś wyzywasz? xD wielu młodych ma dużo pieniędzy bo mają np. bogatych rodziców. fakty są takie, że kobiety są materialistkami i jak jesteś bogaty to będą udawały że im się podobasz i jesteś super a tak naprawdę chodzi im tylko o twoje pieniądze. dla mnie to bez sensu bo nie szukam głupiej dziewczynki którą obchodzą pieniądze a jakbym stracił to by odeszła. no ale co kto
@Kactuzz: tak jak pisałem, dopiero potem się okazało że zaparkowaliśmy na tym samym parkingu xD i od niego odszedłem i jak spytała to powiedziałem że przyjechałem autobusem i potem 2 przystanki przejechaliśmy do parku xD jej mina była najlepsza, co z tego że dziewczyna bardzo ładna skoro charakter beznadziejny
@Sztenberger: nie no, swietnie to rozegrales xD zabrac dziewczyne do beznadziejnej knajpy i dziwic sie, ze nie smakuje(dobre jedzenie mozna znalezc tez w tanszych miejscach tylko trzeba sie postarac), nie odpowiadac na pytania, bo sie jeszcze dowie, ze dobrze zarabiasz i udawac, ze nie masz samochodu, bo jeszcze dowie sie, ze dobrze zarabiasz xD dziwne, ze nie chciala kontynowac randki. jezeli od poczatku traktujesz druga osobe jakby miala Cie wykorzystac i
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.