Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
http://www.wykop.pl/wpis/18826299/anonimowemirkowyznania-jest-poniedzialek-25-lipca-/
Dziękuję za pomocne odpowiedzi i pomoc.

To bardzo strsujące sytuacja dla mnie, czuje się jakby mi ktoś położył głaz na p----i i nie mogę oddychać. Wczoraj poprosiłem o wolne na żądanie.

Zastrzegłem jej kartę bankomatową na początku.
Po pracy tem zadzwoniła z telefonu koleżanki.
Spytała się czy już wiem. Odpowiedziałem że już wiem. Spytała się kiedy ma się mnie spodziewać.

Z wiadomych powodów kościoły omijałem. Ja wczoraj się wyspowiadałem z tej chu#ni w jakim z nią tkwiłem.
Postanowiłem zmienić życie. @KawaJimiego Z 50 minut szlochałem w konfesjonale, ale trochę ulżyło i trochę dodało siły by załatwić to po ludzku.

Potem przyjechałem do mieszkania. Rozmowa była bardzo cieżka ale wytzymałem nerwy, ale nie wytrzymałem łez.
Powiedziałem, że nawet zdradę bym przeżył, ale takiego udawania, że wszystko jest ok gdy nic nie było ok, to nie przeżyję.
Czy płakała, tak płakała, nie słuchałem ze zrozumieniem jej tłumaczeń, ani przeprosin, ani manipulacji. Telefon oddałem.
Nie doczytywałem mesengera, przejrzałem tylko tindera i starczy. Zapłaciłem za mieszkanie jeszcze za sierpień i zostawiłem jej trochę pieniędzy, bo z jej nie starczy a nie chce robić bardaki właścicielowi. Wziąłem co moje najpotrzebniejsze i pojechałem przenocować u znajomego też mikra.
Szukam dziś czegoś małego na wynajem.

Jeszcze pewnie kilka razy pojadę po resztę, meble, łachy, pierdoły. Czuję wszechogarniającą mnie pustkę. Ja w niedziele w nocy za kólkiem wybierałem w myślach pierścionek... :(

Dziękuję za słowa wsparcia.
#wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania przejdzie Ci szybko jak sie zemscisz na jakims różowym klinie. Bo nastepny związek będzie tylko klinem. Dopiero ten nastepny po tym najbliższym będzie głębszy.wiec wio na miasto i rwać jakiegoś głupiego różowego.
  • Odpowiedz
Wziąłem co moje najpotrzebniejsze i pojechałem przenocować u znajomego też mikra.

Szukam dziś czegoś małego na wynajem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm... Ona zdradziła, a Ty się wyprowadzasz? Czemu? Na Twoim miejscu spakowałabym jej walizki i tyle, niech sobie radzi.
  • Odpowiedz
  • 9
@Aou Taaaa, ale to kobiety są k...

@AnonimoweMirkoWyznania Trzymaj się. Teraz przez jakiś czas będzie okropnie, ale potem coraz lepiej.
Też nie rozumiem czemu Ty się wprowadzasz, a nie ona, ale jak Ci z tym lepiej to tak zrób.
Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 192
@austra Nie miej do Niego pretensji. Przeciez widac, ze chlop ja darzyl szczerym uczuciem i naprawde mial ogromne plany. Jesli szczerze sie kocha ale tak dojrzale to nie ma opcji zrobic drugiej polowie tak na zlosc- chocby facet dostawal po lbie to jesli Kocha to w glebi serca nadal chce dla Kobiety jak najlepiej. I nie ma pytan. Nie ma logiki. Tak wlasnie dziala uczucie. Ale nie mowie tu o przelotnym
  • Odpowiedz
Rozmowa była bardzo cieżka ale wytzymałem nerwy,

Zapłaciłem za mieszkanie jeszcze za sierpień i zostawiłem jej trochę pieniędzy, bo z jej nie starczy a nie chce robić bardaki właścicielowi. Wziąłem co moje najpotrzebniejsze i pojechałem przenocować u znajomego też mikra.


@AnonimoweMirkoWyznania: I to się nazywa rozstanie z klasą! ... a nie jakieś świństwa, zemsty czy inne gierki. Ani jednego złego słowa o ex..Pokazałeś, że jesteś ponad to. Czytajcie i uczcie
  • Odpowiedz
op is faggot: Myślałem, że się zachowasz jak facet z jajami, że trzaśniesz ją w twarz z liścia i wypieprzysz torby przez okno. Zachowałeś się jak samiec k---a jakiś epsilon, ja prdl co za przegryw, aż żenadlem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
OP: @Aou: z deszczu pod rynnę, zabawiać się kobietami? - nie, dziękuję.
@austra:
@alfka: Nie będę się mścił, gryzł, ani po kostkach kopał. Stało się, nie znajduję radości w uprzykrzaniu jej życia, teraz nie będzie miała lekko.

Wyprowadziłem się, bo mi łatwiej, mam samochód, swoje klamoty mogę od razu zabrać. Duże mieszkanie mi niepotrzebne, a jej stać nie będzie by samej mieszkać, więc jej zapłaciłem za sierpień. Wyrzucenie jej z mieszkania nie dałoby mi żadnej satysfakcji, ponadto mam zamiar zmienić i przewartościować swe życie, a
  • Odpowiedz
Zastrzegłem jej kartę bankomatową na początku.

Po pracy tem zadzwoniła z telefonu koleżanki.

Spytała się czy już wiem. Odpowiedziałem że już wiem. Spytała się kiedy ma się mnie spodziewać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem tej części, ocb?
  • Odpowiedz
c80cdc1265: Będzie dobrze. Mi wiele razy pomogły długie spacery wieczorami i Coma Symfonicznie + Ekhart + Listopad + Popołudnia bezkarnie cytrynowe. Czasami trzeba sięgnąć w samym sobie dna żeby się odbić.
"Nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeń gdzie... Wielka wiara tłumi lęk!!!"

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz