Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
http://www.wykop.pl/wpis/18826299/anonimowemirkowyznania-jest-poniedzialek-25-lipca-/
Dziękuję za pomocne odpowiedzi i pomoc.

To bardzo strsujące sytuacja dla mnie, czuje się jakby mi ktoś położył głaz na p----i i nie mogę oddychać. Wczoraj poprosiłem o wolne na żądanie.

Zastrzegłem jej kartę bankomatową na początku.
Po pracy tem zadzwoniła z telefonu koleżanki.
Spytała się czy już wiem. Odpowiedziałem że już wiem. Spytała się kiedy ma się mnie spodziewać.

Z wiadomych powodów kościoły omijałem. Ja wczoraj się wyspowiadałem z tej chu#ni w jakim z nią tkwiłem.
Postanowiłem zmienić życie. @KawaJimiego Z 50 minut szlochałem w konfesjonale, ale trochę ulżyło i trochę dodało siły by załatwić to po ludzku.

Potem przyjechałem do mieszkania. Rozmowa była bardzo cieżka ale wytzymałem nerwy, ale nie wytrzymałem łez.
Powiedziałem, że nawet zdradę bym przeżył, ale takiego udawania, że wszystko jest ok gdy nic nie było ok, to nie przeżyję.
Czy płakała, tak płakała, nie słuchałem ze zrozumieniem jej tłumaczeń, ani przeprosin, ani manipulacji. Telefon oddałem.
Nie doczytywałem mesengera, przejrzałem tylko tindera i starczy. Zapłaciłem za mieszkanie jeszcze za sierpień i zostawiłem jej trochę pieniędzy, bo z jej nie starczy a nie chce robić bardaki właścicielowi. Wziąłem co moje najpotrzebniejsze i pojechałem przenocować u znajomego też mikra.
Szukam dziś czegoś małego na wynajem.

Jeszcze pewnie kilka razy pojadę po resztę, meble, łachy, pierdoły. Czuję wszechogarniającą mnie pustkę. Ja w niedziele w nocy za kólkiem wybierałem w myślach pierścionek... :(

Dziękuję za słowa wsparcia.
#wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elwafel: nie placac za czynsz robisz problemy wlascicielowi mieszkania i sobie jak ten bedzie chcial ta sprawe ciagnac. Wiec to chyba najlepsze wyjscie. Nie musi sie z nia szarpac, uganiac z jej rzeczami i wspomnieniami w do niedawna wspolnym mieszkaniu.
@AnonimoweMirkoWyznania - szacunek za zalatwienie sprawy z klasa, wiecej szczescia w przyszlosci, i popieram pomysl z listem. Zawsze moze sie przydac w przyszlosci na wypadek gdyby emocje ulecialy a
  • Odpowiedz
@malak0: i bardzo dobrze chłop zrobił. Zakończył z klasą, choć oczywiście widać, że dalej kocha. To pewnie jego pierwszy tak poważny związek, więc nie oczekujcie od niego, że będzie s----------o zimnym typem. Będzie nim za drugim razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czego oczywiście nie życzę. @AnonimoweMirkoWyznania: postaraj się wziąć się w garść. Miliony nas to samo przechodziło i to samo czuło. I pewnie dla
  • Odpowiedz
op is faggot: Myślałem, że się zachowasz jak facet z jajami, że trzaśniesz ją w twarz z liścia i wypieprzysz torby przez okno. Zachowałeś się jak samiec k---a jakiś epsilon, ja prdl co za przegryw, aż żenadlem.


@AnonimoweMirkoWyznania:

@op is faggot: ty masz za to jaja, dorodne jak melony, a twarde jak z diamentu, skoroś nie był w stanie tego hejtu z własnego nicka napisać.
  • Odpowiedz