Wpis z mikrobloga

@stefan-dzierzynski: Oho, chyba uraziłem kolejnego wieloryba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteś gruba, to sobie bądź, nie mam nic do grubych, ale jak słyszę pieprzenie, że to nie wasza wina i obnosicie się z tym na każdym kroku, to jak traktować was poważnie?

@CreativePL: Jak jesteś gruby to możesz schudnąć. Nie wierzę, że zdrowsze odżywianie + trochę ruchu w niczym nie pomogą. Proszę Cię.
  • Odpowiedz
@weeden: Gdzie tu rak? Dorota powiedziała z przymrużeniem oka, że jest piękna inaczej. Nie uważacie, że na świecie byłoby lepiej, gdybyśmy premiowali dobroć i mądrość bardziej niż urodę?
  • Odpowiedz
@weeden: Super kulturalna rozmowa jak na normalny komentarz różowego paska odpowiadasz mu

Oho, chyba uraziłem kolejnego wieloryba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś gruba, to sobie bądź

(。ヘ°)
  • Odpowiedz
@weeden: Ja tutaj raka nie widzę. Rozumiem, że tej kobiety się na wykopie nie lubi (też za nią nie przepadam), ale gdyby te słowa powiedziała, nie wiem, Anna Dymna, to też byś powiedział, że to rak?
Świat naprawdę byłby dużo piękniejszy, gdyby ludzie nie oceniali się po wyglądzie, a patrzyli na to, czy ktoś jest po prostu dobrym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@muszka_owocowka: Ona nie jest ani ładna, ani do końca dobrym człowiekiem. Co wy z tą Dymną xD Tak, też powiedziałbym, że to rak. Nie szanuję osób, które swoje lenistwo tłumaczą chorobą.
  • Odpowiedz
@weeden: Ja nie mówię tutaj o niej, ale o opini, którą wygłosiła. Skreślasz ludzi tylko dlatego, że są brzydcy? Poza tym, ona tutaj nie mówi o nadwadze, to dopowiedziałeś sobie sam. Co ma zrobić osoba, która po prostu urodziła się brzydka? Ma się zamknąć w piwnicy, bo jakimś idiotom przeszkadza to, że w ogóle istnieje?
Co do tłumaczenia lenistwa chorobą, to może być bardzo krzywdzące dla osób, które faktycznie są
  • Odpowiedz